Nuty: nuty na organy

Gordon Young: Prelude In Classic Style - nuty na organy

60 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Nuty na organy utworu "Prelude In Classic Style" (Preludium w stylu klasycznym) autorstwa Gordon'a Young'a, amerykańskiego organisty i kompozytora XX-wiecznego. Spis utworów: Gordon Young: Prelude In Classic Style Tytuł: Prelude In Classic Style Autor: Gordon Young Stopień trudności: dla średnio-zaawansowanych Instrument: organy Wydawnictwo: Sacred Music Press Język wydania: angielski UPC: 000308003970 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Hammond B-3 Classic organy
Roland C 200 organy klasyczne
D′Addario Prelude J-1010 struny wiolonczelowe 4/4 komplet
D′Addario Prelude J-810 struny skrzypcowe 1/2
Marek Pijarowski

Marek Pijarowski

Urodzony w 1951 roku we Wrocławiu. Podczas nauki w Liceum Muzycznym opanował grę na kilku instrumentach, m.in.fortepian (jako główny), skrzypce, obój i organy.

CameralMusic.pl partnerem RMF Classic

CameralMusic.pl partnerem RMF Classic

Nasz portal staje się co raz częściej zauważany i doceniany. Odczuwamy to już nie tylko dzięki Waszym likeom i komentarzom, ale również dzięki wielu propozycjom współpracy, patronatu nad wydarzeniami i nagraniami, emailami od osób które chciałyby się zaangażować w rozwój serwisu.

JAN MRÁČEK

JAN MRÁČEK

Od 2003 roku Jan Mráček uczył się w Praskim Konserwatorium, pod okiem Profesora Jiřego Fišera. Szkołę ukończył z wyróżnieniem w 2013 roku i zaczął odnosić pierwsze sukcesy, m.in. debiutował w serii koncertów Young Talent, prezentującej młodych artystów w legendarnej sali koncertowej Rudolfinum Conce

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl