Nuty: fortepian na cztery ręce

Glenda Austin: Valse Elegante - 1 Piano, 4 Hands - nuty na fortepian na cztery ręce

32 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Nuty na fortepian (na 4 ręce) utworu Glendy Austin pod tytułem 'Valse Élégante' (Elegancki Walc). Jest to utwór o rozmarzonym charakterze, a jednocześnie prosty, nie wymagający dużych umięjętności grania na fortepianie. Zobacz przykładowe strony w galerii produktu. Pomogą one określić poziom trudności. Znajdziesz tam również inne dodatkowe informacje.Spis utworów: Glenda Austin: Valse Elegante Tytuł: Glenda Austin: Valse Élégante Autor: Glenda Austin Stopień trudności: dla początkujących Instrument: fortepian (4 ręce) Wydawnictwo: Willis Music Format: 12 str, 229x305mm Język wydania: angielski ISBN: 9781495074042 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Gibson Austin Strap pasek gitarowy skrzany
Nord Piano 88 stage piano
Kawai GX-3 Grand Piano fortepian 188cm
Nord Piano 2 HA88 stage piano
fortepian

fortepian

Fortepian to instrument strunowy klawiszowy, który powstał w skutek zastosowania przez B.Cristofori w dawnym klawikordzie mechanizmu młoteczkowego. Pierwotna nazwa instrumentu w języku niemieckim to Hammerklavier.

Agata Dalli

Agata Dalli

'Piękny głos, talent aktorski, zmysłowa prezencja sceniczna' - to główne cechy tej wszechstronnie uzdolnionej artystki. Agata Dalli oprócz śpiewu z akompaniamentem orkiestry, wykonuje utwory na fortepian solo oraz śpiewa z własnym akompaniamentem fortepianu.

Romuald Twardowski – kompozytor, pedagog

Romuald Twardowski – kompozytor, pedagog

Urodzony w Wilnie w 1930 r. W latach 1952-57 studiował fortepian i kompozycję w klasie Juliusa Juzeliunasa w Państwowym Konserwatorium Litewskiej SRR w Wilnie. Studia kompozytorskie kontynuował w latach 1957-60 w Państwowej Wyższej Szkole Muzycznej w Warszawie u Bolesława Woytowicza.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl