Nuty: nauka gry fingerstyle

Gitarowe wyzwania - szkoła gry na gitarze nie tylko akustycznej - Krzysztof Błaś (+ 2 płyty DVD) - dla początkujących i zaawansowanych

58 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Publikacja to multimedialna szkoła na gitarę zmieszczona na 2 płytach DVD. Zawiera 4 godziny teorii i ćwiczeń. Przeznaczona jest dla osób rozpoczynających swoją przygodę z instrumentem, poprzez techniki pracy prawej i lewej ręki, jak również dla zaawansowanych graczy (zagadnienia związane ze skalami oraz harmonią). Pomaga jak wybrać właściwy instrument i dokonać samodzielnie podstawowych regulacji. Zagadnienia omówione są w zrozumiały i przejrzysty sposób, a ćwiczenia pozwolą z łatwością opanować cały materiał. Mimo, że szkoła przeznaczona jest dla gitarzystów akustycznych, uniwersalność materiału sprawia, że mogą z niej korzystać gitarzyści elektryczni. Zawartość DVD 1*Jak ćwiczyć*Podstawy*Praca prawej ręki - ćwiczenia*Praca lewej ręki - ćwiczenia*Koordynacja rąk - ćwiczenia*Rytmika - ćwiczenia*Technika gry palcami - ćwiczenia*Interwały*Budowa akordówZawartość DVD 2*Pentatonika, skala bluesowa*Skale modalne - demonstracje, podkłady audio*Improwizacja*Akordy - rozszerzenie*Gitara - co i jak Tytuł: Gitarowe wyzwania - szkoła gry na gitarze nie tylko akustycznejAutor: Krzysztof BłaśStopień trudności: dla początkujących i zaawansowanychInstrument: gitaraWydawnictwo: AVT KorporacjaFormat: 2 płyty DVD, region:0, format 4:3, łączny czas 250 min, system: palJęzyk wydania: polskiISBN: 5908362030138 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN Ba Krzysztof ″Gitarowe wyzwania 2″ DVDx3
AN Ba Krzysztof ″Gitarowe wyzwania″ DVDx2
AN Ba Krzysztof ″Wojny gitarowe 2009″ + CD
AN Ba Krzysztof ″Wojny gitarowe 2010″ CD
V Międzynarodowe Warsztaty Gitarowe w Lanckoronie

V Międzynarodowe Warsztaty Gitarowe w Lanckoronie

Od pięciu lat podkrakowska Lanckorona gości uczestników Międzynarodowych Warsztatów Gitarowych. Projekt ten stanowi innowacyjną formę rozwijania umiejętności gry na gitarze połączoną z kształtowanie wrażliwości artystycznej uczestników i poszerzanie ich horyzontów twórczych...

Jerzy Żak – lutnista

Jerzy Żak – lutnista

Początkowo grał na gitarze klasycznej – studiował pod kier. A. Kowalczyka w Łodzi (dyplom 1979) oraz J. Tomasa w Alicante, Hiszpania, 1980-81. Od 1983 r. specjalizuje się w muzyce dawnej grając na historycznych instrumentach szarpanych – lutni, teorbie i gitarze XIX-wiecznej.

Piotr Restecki

Piotr Restecki

Gitarzysta, kompozytor. Rodowity Kielczanin. Grę na gitarze rozpoczął jako samouk...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl