Nuty: nauka gry na gitarze

Gitara z nauczycielem i bez - kurs gry na gitarze klasycznej (DVD) - Roman Ziemlański

22 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Nowy kurs gry na gitarze klasycznej na DVD poruszający następujące tematy: wybór gitary, strojenie gitary, postawa grającego, uderzenie apoyando-picado, dwudźwięk harmoniczny, trójdźwięk harmoniczny, akordy-harmonia, chwyt barre, synchronizacja rąk, uderzenie rasgueado, uderzenie golpe, arpeggio acordów, tremolo, akompaniament, legato, pizzicato-apagado. Płyta zawiera równierz mistrzowskie wykonania takich utworów jak: Introdukcja do Mszy wędrującego, Preludium d w hołdzie dla Adnre Segovii, Taniec Carmeneity, Rumba dla Świata Gitary, Farruca,Romanca Hiszpańska XII wiek. Praktyczne pokazanie wielu technik gitarowych oraz sposobów zastosowania gitary do akompaniamentu to tematy często poszukiwanych przez samouków. DVD jest wspaniałym uzupełnieniem do książki Romana Ziemlańskiego Gitara z nauczycielem i bez.Tytuł: Gitara z nauczycielem i bez - kurs gry na gitarze klasycznej na DVDAutor: Roman ZiemlańskiWydawnictwo: AbsonicFormat: Szkoła na płycie DVDJęzyk wydania: polski zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN Ziemlaski Roman - Gitara z nauczycielem i bez, ksika
AN Ziemlaski Roman ″Gitara z nauczycielem i bez″ DVD
AN Deresiski Wojciech - ″Kurs gry na gitarze utworw popularnych″
AN Templin Grzegorz ″Gitara dla kadego″
Jerzy Żak – lutnista

Jerzy Żak – lutnista

Początkowo grał na gitarze klasycznej – studiował pod kier. A. Kowalczyka w Łodzi (dyplom 1979) oraz J. Tomasa w Alicante, Hiszpania, 1980-81. Od 1983 r. specjalizuje się w muzyce dawnej grając na historycznych instrumentach szarpanych – lutni, teorbie i gitarze XIX-wiecznej.

GITARA

GITARA

Gitara to prawdopodobnie najbardziej rozpowszechniony instrument na świecie. Należy do rodziny instrumentów strunowych, a jej korzenie nie są dokładnie znane. Istnieje teoria, iż przodkiem gitary jest...

Piotr Restecki

Piotr Restecki

Gitarzysta, kompozytor. Rodowity Kielczanin. Grę na gitarze rozpoczął jako samouk...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl