Nuty: jak nauczyć się grać na gitarze


Gitara rytmiczna rock & metal - szkoła gry na gitarze elektrycznej - Naumiuk

40 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


'Gitara rytmiczna rock&metal' autorstwa Cypriana Naumiuka to szkoła nauki gry na gitarze elektrycznej dla początkujących gitarzystów, szczególnie tych, którym bliska jest muzyka w stylu 'rock' i 'metal'.
Książka zawiera ogólne zasady gry na gitarze elektrycznej, ale bardzo wiele technik, riffów i wskazówek odnosi się dość szczegółowo to gry muzyki rockowej czy metalowej. Podejmowany temat jest bardzo obszerny, dlatego też nie sposób jest wyczerpać go w 100 %, ale z pewnością książka zawiera wiele wskazówek, do których stosując się i ćwicząc regularnie opanujesz umiejętność gry muzyki rockowej i metalowej na gitarze elektrycznej.
Do książki dołączona jest płyta CD zawierająca ćwiczenia oraz podkłady do ćwiczeń - w różnych tempach, oraz pliki w formacie odczytywanym przez program Guitar Pro 5.0 (możliwe do odczytania w darmowym programie Tux Guitar).

 

Tytuł: Gitara rytmiczna. Szkoła gry rock&metal
Autor: Cyprian Naumiak
Stopień trudności: dla początkujących
Instrument: gitara elektryczna
Notacja muzyczna: zapis nutowy, zapis tabulaturowy
Wydawnictwo: Absonic
Format: 56 str., A4, miękka oprawa
Język wydania: polski
ISBN: 9788364918483

zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN Cyprian Naumiuk ″Gitara Rytmiczna″ ksika + CD
AN DVD 12 Szkoła na Cajon
AN DVD 10 Szkoła na Cajon
AN Laskowski Sylwester ″Improwizacja rytmiczna″
Elektryczne brzmienie

Elektryczne brzmienie

Gitara elektryczna, modna, smukła, piękna. Nieodzowny instrument każdego muzyka rockowego i metalowego. Obecnie istnieją dziesiątki modeli gitary elektrycznej. Jedne idealnie nadają się do mocnego brzmienia, podczas, kiedy inne sprawdzą się w nieco lżejszym repertuarze. Warto wiedzieć, że właściwie

Jerzy Żak – lutnista

Jerzy Żak – lutnista

Początkowo grał na gitarze klasycznej – studiował pod kier. A. Kowalczyka w Łodzi (dyplom 1979) oraz J. Tomasa w Alicante, Hiszpania, 1980-81. Od 1983 r. specjalizuje się w muzyce dawnej grając na historycznych instrumentach szarpanych – lutni, teorbie i gitarze XIX-wiecznej.

GITARA

GITARA

Gitara to prawdopodobnie najbardziej rozpowszechniony instrument na świecie. Należy do rodziny instrumentów strunowych, a jej korzenie nie są dokładnie znane. Istnieje teoria, iż przodkiem gitary jest...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2020 CameralMusic.pl