Nuty: jak nauczyć się grać na gitarze

Gitara elektryczna. Kurs podstawowy z ćwiczeniami - Frank Walter (+ płyta CD)

16 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Książka "Gitara elektryczna. Kurs podstawowy z ćwiczeniami" autorstwa Franka Waltera, to znakomita pozycja dla wszystkich, którzy pragną nauczyć się gry na gitarze elektrycznej. Zawiera podstawowe informacje teoretyczne, jak również ćwiczenia praktyczne, rozrysowane diagramy podstawowych akordów, uczy gry kostką, power chord i patterny.Do książki dołączona jest płyta CD z ćwiczeniami do 66 nagrań.   Tytuł: Gitara elektryczna. Kurs podstawowy z ćwiczeniami Autor: Frank Walter Stopień trudności: dla początkującychInstrument: gitara elektrycznaNotacja muzyczna: zapis nutowy, akordyWydawnictwo: OlesiejukFormat: 64 str, miękka oprawa, w komplecie płyta CDJęzyk wydania: polskiISBN: 9788378444367 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN Rowan J. Parker ″Rockstar guitar course″ kurs podstawowy ksika
AN Mandora ″Z gitarą na ognisko″ kurs DVD
Fender Player Stratocaster HSS MN 3TS gitara elektryczna
Fender Player Stratocaster PF 3TS gitara elektryczna
Elektryczne brzmienie

Elektryczne brzmienie

Gitara elektryczna, modna, smukła, piękna. Nieodzowny instrument każdego muzyka rockowego i metalowego. Obecnie istnieją dziesiątki modeli gitary elektrycznej. Jedne idealnie nadają się do mocnego brzmienia, podczas, kiedy inne sprawdzą się w nieco lżejszym repertuarze. Warto wiedzieć, że właściwie

GUITAR SOUNDS JAZZY  JAKUB KOŚCIUSZKO gitara klasyczna

GUITAR SOUNDS JAZZY JAKUB KOŚCIUSZKO gitara klasyczna

Płyta kolorowa, zróżnicowana, wciągająca. Wykonania swobodne, wirtuozowskie i porywające tam gdzie to wskazane, liryczne i zamyślone w wolnych częściach. Jednym słowem - kawał bardzo dobrej muzy w rękach młodego, utalentowanego i ambitnego muzyka.

GITARA

GITARA

Gitara to prawdopodobnie najbardziej rozpowszechniony instrument na świecie. Należy do rodziny instrumentów strunowych, a jej korzenie nie są dokładnie znane. Istnieje teoria, iż przodkiem gitary jest...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl