Nuty: nuty na saksofon

Gilles Martin: Saxo Passion 1 (+ płyta CD) - nuty na saksofon altowy lub tenorowy i fortepian

173 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Nuty na saksofon i fortepian pierwszego tomu 'Saxo passion' Gilles'a Martin'a, współczesnego pianisty, saksofonisty i kompozytora. Do książki dołączona jest płyta CD z plikami audio lub MP3. Znajdziesz na niej, podkłady do zagrania partii solowej bez akompaniatora lub będziesz mógł odsłuchać ścieżki demo każdego utworu. Spis utworów: Gilles Martin: Saxo Passion (tom I) Tytuł: Gilles Martin: Saxo Passion Volume 1 Autor: Gilles Martin Stopień trudności: dla średnio-zaawansowanych Instrument: saksofon altowy, fortepian Wydawnictwo: Gérard Billaudot ÉditeurFormat: A4, miękka oprawa, w komplecie płyta CD Język wydania: francuski ISBN: 9790043079613 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

K&M Statyw Saksofon altowy w stroju Eb i tenorowy w stroju Bb 14300
Plasti-Lyres (730608) Uchwyt - marszwka Saksofon altowy i tenorowy 572
Yamaha YTS 475 saksofon tenorowy
Yamaha YAS 475 saksofon altowy z futerałem
Saksofon

Saksofon

Saksofon to instrument dęty, który pomimo iż wykonany jest z metalu należy zaliczyć do grupy instrumentów dętych drewnianych. Klasyfikacja wynika z budowy oraz drewnianego stroika, który jest źródłem dźwięku (podobnego do tego znajdującego się w klarnecie).

fortepian

fortepian

Fortepian to instrument strunowy klawiszowy, który powstał w skutek zastosowania przez B.Cristofori w dawnym klawikordzie mechanizmu młoteczkowego. Pierwotna nazwa instrumentu w języku niemieckim to Hammerklavier.

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”, która została uznana przez krytyków muzycznych na całym świecie jednym z największych i najważniejszych hołdów muzycznych oddanych Piazzolli, będzie miała również premierę w Polsce!

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl