Nuty: Nuty

George Friedrich Haendel: Flute Sonatas Volume 1 (1-3) for Flute and Piano - sonaty fletowe Haendla - nuty na flet poprzeczny i fortepian

93 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


'Flute Sonatas Volume 1 (1-3) for Flute and Piano' to zbiór 5 sonat fletowych Georga Friderica Haendla na flet poprzeczny i fortepian. Nuty skierowane są do zaawansowanych wykonawców.Spis utworów: Flute Sonata in E Minor, HWV 359b Flute Sonata in G Major, HWV 363b Flute Sonata in B Minor, HWV 367b Flute Sonata in D Major, HWV 378 Flute Sonata in E Minor, HWV 379   Tytuł: Flute Sonatas Volume 1 (1-3) for Flute and PianoAutor: George Friedrich HaendelStopień trudności: dla zaawansowanychInstrument: flet poprzeczny, fortepianNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: Peters EditionFormat: 112 str., 231x304 mm, miękka oprawaJęzyk wydania: niemieckiISBN: 9790577086934 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Nuvo NUBO430WPK Dood Flute 2.0, flet prosty C, biao-rowy
Nuvo NUBO430WBL Dood Flute 2.0, flet prosty C, biao-niebieski
Nuvo NUTO430BBK Toot Flute, flet poprzeczny C, czarny
Nuvo NUBO430BPK Dood Flute 2.0, flet prosty C, czarno-rowy
Jerzy Fryderyk Haendel

Jerzy Fryderyk Haendel

Kompozytor ten urodził się w Halle (aktualne Niemcy) w roku 1685 niemniej jednak w wieku 42 lat dostał obywatelstwo angielskie i zamieszkał na stałe w Londynie. Chociaż nie pochodził z rodziny z tradycjami muzycznymi był młodym talentem, któego nauczycielem był Friedrich Wilhelm Zachow uczący chłopc

Franz Joseph Haydn

Franz Joseph Haydn

Obok Beethovena i Mozarta wielki przedstawiciel klasycyzmu wiedeńskiego. Uważany za ojca symfonii, sonaty i kwartetu smyczkowego i chociaż nie był ich twórcą przyczynił się do rozkwiu tych form muzycznych, które niemalże nienaruszone przetrwały do początku XX wieku.

Formy muzyki kameralnej  - Forma Sonatowa

Formy muzyki kameralnej - Forma Sonatowa

Początków formy sonatowej można doszukiwać się w epoce baroku. Istotnym elementem dla rozwoju muzyki kameralnej jest powstanie sonaty triowej i solowej z basso continuo.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl