Nuty: Nuty

Gdy się Chrystus rodzi - kolędy i pastorałki na skrzypce solo - Antoni Cofalik

32 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Opracowanie nutowe na skrzypce do 16 najbardziej znanych kolęd. Przedstawione w niniejszym opracowaniu kolędy i pastorałki na solowe skrzypce powstały z myślą o uczniach starszych klas szkół muzycznych.Spis utworów: Gdy się Chrystus rodzi, Dzisiaj w Betlejem, Do szopy, hej, pasterze, Wiwat dzisiaj Boskiej istności, Mizerna cicha, Anioł pasterzom mówił, Północ już była, Mędrcy świata, Wśród nocnej ciszy, Gdy śliczna Panna, Oj, maluśki, maluśki, Cicha noc, Lulajże, Jezuniu, Jezus malusieńki, Tryumfy Króla Niebieskiego, Przybieżeli do BetlejemTytuł: Gdy się Chrystus rodzi. Kolędy i pastorałki na skrzypce soloAutor: Antoni CofalikStopień trudności: dla średnio-zaawansowanychInstrument: skrzypceNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: PWMFormat: 24 str. A4, miękka oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 9790274002657 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Cofalik Antoni - Gdy si Chrystus rodzi. Koldy i pastoraki na skrzypce solo.
PWM Cofalik Antoni - Ulubione etiudy na skrzypce
PWM Cofalik Antoni - Gamy dwu-, trzy- i czterooktawowe na skrzypce
PWM Cofalik Antoni - Wybr etiud wirtuozowskich na skrzypce
SKRZYPCE

SKRZYPCE

Jest to najmniejszy instrument smyczkowy, który wywodzi się od skrzypiec barokowych. Niemniej jednak instrumenty przypominające skrzypce, z których instrument ten mógł wyewoluować można spotkać w wielu miejscach na Ziemi...

Skrzypce – osobliwości tworu doskonałego

Skrzypce – osobliwości tworu doskonałego

Obecnie w Poznaniu trwa XIV Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy im. H. Wieniawskiego. To zwyczajowo najważniejsze wydarzenie muzyczne w Polsce … kiedy nie odbywa się właśnie „Konkurs Szopenowski”. Ale czy skrzypce, nie są czymś bardziej „wrażliwym” od fortepianu ? – tworem ważniejszym?

Kwintet Warsaw Camerata

Kwintet Warsaw Camerata

Zespół tworzą liderzy sekcji orkiestry Warsaw Camerata: Adam Zarzycki – I skrzypce, Monika Kos-Nowicka – II skrzypce, Michał Styczyński – altówka, Jerzy Wołochowicz – wiolonczela i Małgorzata Kołcz – kontrabas.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl