Nuty: nuty na skrzypce

Gasab per violino e pianoforte - nuty na skrzypce - Bogusław Schaeffer

9 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Prezentowana pozycja zawiera kompozycję Bogusława Schaeffera 'Gasab per violino e pianoforte' na skrzypce w stroju g, as, a1 i b1 oraz na fortepian.Utwór ze względu na stopień trudności przeznaczony jest dla uczniów szkół muzycznych II stopnia oraz studentów akademickich.   Tytuł: Gasab per violino e pianoforteAutor: Bogusław SchaefferStopień trudności: dla średnio-zaawansowanych, zaawansowanychInstrument: fortepian, skrzypce Notacja muzyczna: zapis nutowy, Wydawnictwo: PWMFormat: 31 str., A4, miękka oprawaJęzyk wydania: polski, angielskiISBN: pwm_8844 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Pirastro Obligato Violino Rosin kalafonia skrzypce/altwka
PWM Chopin Fryderyk - Album per pianoforte
Pirastro Violino struny skrzypcowe 1/4 - 1/8
Thorvaldsson Violino (451079) kalafonia wiolonczelowa
SKRZYPCE

SKRZYPCE

Jest to najmniejszy instrument smyczkowy, który wywodzi się od skrzypiec barokowych. Niemniej jednak instrumenty przypominające skrzypce, z których instrument ten mógł wyewoluować można spotkać w wielu miejscach na Ziemi...

Skrzypce – osobliwości tworu doskonałego

Skrzypce – osobliwości tworu doskonałego

Obecnie w Poznaniu trwa XIV Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy im. H. Wieniawskiego. To zwyczajowo najważniejsze wydarzenie muzyczne w Polsce … kiedy nie odbywa się właśnie „Konkurs Szopenowski”. Ale czy skrzypce, nie są czymś bardziej „wrażliwym” od fortepianu ? – tworem ważniejszym?

Kwintet Warsaw Camerata

Kwintet Warsaw Camerata

Zespół tworzą liderzy sekcji orkiestry Warsaw Camerata: Adam Zarzycki – I skrzypce, Monika Kos-Nowicka – II skrzypce, Michał Styczyński – altówka, Jerzy Wołochowicz – wiolonczela i Małgorzata Kołcz – kontrabas.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl