Nuty: Nuty

Gamy i pasaże na fortepian cz. 2 - Zbigniew Drzewiecki, Jan Ekier, Jan Hoffman, Adam Rieger

29 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Publikacja to II część gam i pasaży opracowanych na fortepian. Zawiera: gamy diatoniczne w odległości oktawy, decymy, tercji i seksty, pasaże toniczne, dominantowe septymowe i zmniejszone septymowe, zwykłe i mieszane, gamę chromatyczną i całotonową. Wszystkie gamy i pasaże należy grać w zasięgu czterech oktaw w ruchu równoległym i kombinowanym. Nuty na fortepian, dla średnio-zaawansowanych.Tytuł: Gamy i pasaże na fortepian cz. 2Autor: Zbigniew Drzewiecki, Jan Ekier, Jan Hoffman, Adam RiegerStopień trudności: dla średnio-zaawansowanychInstrument: fortepianNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: PWMFormat: 52 str., A4, miękka oprawa Język wydania: polskiISBN: M274000653 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Drzewiecki Zbigniew - Gamy i pasae na fortepian, z. 1
PWM Drzewiecki Zbigniew - Gamy i pasae na fortepian, z. 2
PWM Drzewiecki Zbigniew - Gamy i pasae na fortepian, z. 3. Technika podwjnych dwikw
PWM Hoffman Jan, Rieger Adam - Wybrane sonatiny na fortepian, z. 1
fortepian

fortepian

Fortepian to instrument strunowy klawiszowy, który powstał w skutek zastosowania przez B.Cristofori w dawnym klawikordzie mechanizmu młoteczkowego. Pierwotna nazwa instrumentu w języku niemieckim to Hammerklavier.

Marek Pijarowski

Marek Pijarowski

Urodzony w 1951 roku we Wrocławiu. Podczas nauki w Liceum Muzycznym opanował grę na kilku instrumentach, m.in.fortepian (jako główny), skrzypce, obój i organy.

ADAM KLOCEK

ADAM KLOCEK

Laureat „muzycznego Oscara” – Grammy Award 2014, określony przez Krzysztofa Pendereckiego jako „jeden z najbardziej obiecujących dyrygentów młodszej generacji”.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl