Nuty: nuty na pianino dla początkujących

Frozen 2 (Easy Piano) - piosenki z filmu Kraina Lodu II w łatwym układzie na fortepian - Robert Lopez, Kristen Anderson-Lopez

116 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Kolekcja 7 piosenek z filmu animowanego Walta Disneya 'Frozen 2' - 'Kraina lodu 2' w łatwym opracowaniu na fortepian solo dla początkujących wykonawców. Spis utworów: All Is Found (from FROZEN II) Lost In The Woods (from FROZEN II) The Next Right Thing (from FROZEN II) Reindeer(s) Are Better Than People (Cont.) (from FROZEN II) Show Yourself (from FROZEN II) Some Things Never Change (from FROZEN II) When I Am Older (from FROZEN II) Tytuł: Frozen 2 (Easy Piano)Autor: Robert Lopez, Kristen Anderson-LopezStopień trudności: dla początkującychInstrument: fortepianNotacja muzyczna: zapis nutowy, symbole akordówWydawnictwo: Hal LeonardFormat: 56 str, A4, miękka oprawaJęzyk wydania: angielskiISBN: 9781540083104 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Rni - Frozen (utwory na fortepian, wokal i gitar)
PWM Adele - 25 Easy piano (utwory na fortepian)
PWM Rni - No.1 hits. Really easy piano
PWM Rni - Musicals. Really easy piano
Robert Kwiatkowski

Robert Kwiatkowski

Robert Kwiatkowski należy do grona wybitnych polskich muzyków swojej generacji. Ten znakomity skrzypek i kameralista jest zdobywcą nagród na wielu prestiżowych konkursach kameralnych w kraju i za granicą oraz licznych wyróżnień za dokonania artystyczne.

fortepian

fortepian

Fortepian to instrument strunowy klawiszowy, który powstał w skutek zastosowania przez B.Cristofori w dawnym klawikordzie mechanizmu młoteczkowego. Pierwotna nazwa instrumentu w języku niemieckim to Hammerklavier.

Robert Schumann

Robert Schumann

Ten niemiecki kompozytor urodzony w Zwickau w 1810 roku jest jednym z typowych przedstawicieli romantyzmu w muzyce. Był synem księgarza, tak więc od najmłodszych lat związany był z literaturą i to do tego stopnia, że w pewnym etapie swojego życia wahał się między tą dziedziną sztuki a muzyką.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl