Nuty: nauka gry na skrzypcach


Franz Wohlfahrt: Sixty Studies For The Violin - ćwiczenia na skrzypce dla początkujących

52 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Świetny sposób, aby początkujący skrzypkowie mogli ćwiczyć i rozwijać swoją technikę. To zbiór ćwiczeń, służący pokoleniom studentów muzyki i ich nauczycielom. Franz Wohlfahrt (1833-84), urodzony i zamieszkujący Lipsk w Niemczech, studiował u jednego z największych skrzypków na świecie, Ferdinanda Davida. Sixty Studies for the Violin Wohlfahrt pozostaje ostoją podstawowej edukacji skrzypków od XIX wieku do dziś. Sześćdziesiąt etiud jest podzielonych na dwa tomy: Tom 1 skupia się na technikach na pierwszej pozycji, Tom 2 na trzeciej pozycji, wykorzystując bardziej złożone rytmy i ruchy. Skrupulatna praktyka poprawi czytelnictwo uczniów, zwiększy ich umiejętności rytmiczne i przygotuje ich do trudniejszego repertuaru. Tytuł: Sixty Studies For The ViolinAutor: Franz WohlfahrtStopień trudności: dla początkującychInstrument: skrzypceNotacja muzyczna: podręcznikWydawnictwo: Dover PublicationsFormat: 64 str., A4, miękka oprawaJęzyk wydania: angielskiISBN: 9780486827735 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Verona Violin FT-V11 1/2 skrzypce Student (komplet - smyczek, futerał)
GHS A12 Handmaster Plus przyrząd do ćwiczenia
Yamaha YSV 104 RD Silent Violin skrzypce elektryczne (Red / czerwone)
Verona Violin FT-V31 4/4 skrzypce Custom Grande II (komplet - smyczek, futerał)
SKRZYPCE

SKRZYPCE

Jest to najmniejszy instrument smyczkowy, który wywodzi się od skrzypiec barokowych. Niemniej jednak instrumenty przypominające skrzypce, z których instrument ten mógł wyewoluować można spotkać w wielu miejscach na Ziemi...

Skrzypce – osobliwości tworu doskonałego

Skrzypce – osobliwości tworu doskonałego

Obecnie w Poznaniu trwa XIV Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy im. H. Wieniawskiego. To zwyczajowo najważniejsze wydarzenie muzyczne w Polsce … kiedy nie odbywa się właśnie „Konkurs Szopenowski”. Ale czy skrzypce, nie są czymś bardziej „wrażliwym” od fortepianu ? – tworem ważniejszym?

Kwintet Warsaw Camerata

Kwintet Warsaw Camerata

Zespół tworzą liderzy sekcji orkiestry Warsaw Camerata: Adam Zarzycki – I skrzypce, Monika Kos-Nowicka – II skrzypce, Michał Styczyński – altówka, Jerzy Wołochowicz – wiolonczela i Małgorzata Kołcz – kontrabas.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2020 CameralMusic.pl