Nuty: Nuty

Francois Devienne: Six Duos Concertants op. 3 pour deux bassons - cahier 2 (4-6) - Maurice Allard - 6 duetów koncertujących na dwa fagoty - nuty na du

67 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


2. Tom publikacji zawierającej 6 znakomitych duetów koncertujących opracowanych na dwa fagoty. Wydanie zawiera 3 utwory, pozostałe duety znajdują się w 1. tomie. Nuty na duet fagotowy przeznaczone są dla muzyków zaawansowanych. Tytuł: Six Duos Concertants op. 3 pour deux bassonsAutor: Francois DevienneStopień trudności: dla zaawansowanychInstrument: fagotNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: Gerard Billaudot EditeurISBN: 9790043018605 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Seydel 16666 Big Six Blues, harmonijka ustna
Flash LED Six Hole RGB 3w1 20W efekt wietlny
RockCable Multicolored Patch Cables - 15 cm - Angled Plug - Six Pack
MXR M109S - Six Band Equalizer, silver efekt gitarowy
Francis Poulenc

Francis Poulenc

Francuski kompozytor oraz pianista należący do słynnej grupy Les Six (do której należeli również Milhaud, Honegger, Auric, Tailleferre i Durey). Przyszedł na świat w Paryżu w roku 1899, a jego muzyczne powołanie pojawiło się już stosunkowo wcześnie.

Maurice Ravel

Maurice Ravel

Francuski kompozytor, który wpłynął w ogromnym stopniu na muzykę XX wieku. Często porównywany jest do Debussy'ego, jednak należy podkreślić, że dzieła Ravela nie charakteryzuje tak typowa dla Debussy'ego...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl