Nuty: nuty na klarnet

Francois Borne: Fantaisie Brillante Sur Carmen pour Clarinette Basse en Sib et Piano - nuty na klarnet basowy i fortepian

160 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Fantaisie Brillante Sur Carmen to wyjątkowa kompozycja skierowana do miłośników muzyki klasycznej, którzy grają na klarnecie basowym. Utwór oparty jest na motywach z opery "Carmen" Georges'a Bizeta. Kompozycja stanowi prawdziwą ucztę dla zmysłów, łącząc techniczną wirtuozerię z ekspresją muzyczną. Francois Borne umiejętnie przetworzył oryginalne melodie i tematy z opery "Carmen", tworząc dynamiczną i pasjonującą aranżację, która w pełni wykorzystuje możliwości klarnetu. Wydanie wzbogacone o akompaniament fortepianu. Nuty przeznaczone dla zaawansowanych muzyków. Zobacz przykładowe strony w galerii produktu. Pomogą one określić poziom trudności. Znajdziesz tam również inne dodatkowe informacje. Tytuł: Fantaisie Brillante Sur Carmen pour Clarinette Basse en Sib et PianoAutor: Francois BorneStopień trudności: dla zaawansowanychInstrument: klarnet basowy, fortepianNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: Gerard Billaudot EditeurFormat: 34 strony, A4, oprawa miękkaJęzyk wydania: francuskiISBN: 9790043070153 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Nord Piano 88 stage piano
PWM Rni - Disney at the piano
PWM U2 - The piano collection
PWM Rni - No.1 hits. Really easy piano
José Carreras

José Carreras

Uznawany za najlepszego w historii odtwórcę ról Don Josego w Carmen Bizeta czy Rudolfa w Cyganerii Pucciniego. Niezrównany zarówno w repertuarze musicalowym, jak i sakralnym.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl