Nuty: kolędy na gitarę

Franciszek Wieczorek: Kolędy i pastorałki na gitarę

23 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Dwadzieścia uroczych kolęd w opracowaniu na gitarę dla średnio-zaawansowanych gitarzystów. Wydanie wzbogacone o piękne ilustracje. Spis kolęd: Bóg się rodzi, Tryumfy Króla Niebieskiego, Jezus malusieńki, Przybieżeli do Betlejem, Mędrcy świata,Oj Maluśki, Maluśki, Anioł pasterzom mówił, Z narodzenia Pana, Wśród nocnej ciszy, Bracia patrzcie jeno, Śliczna Panienka, Pasterze mili, Cicha noc, Dzisiaj w Betlejem, Pójdźmy wszyscy do stajenki, Mizerna cicha, Gdy się Chrystus rodzi, Ach, ubogi żłobie, W żłobie leży, Gdy śliczna Panna, Lulajże Jezuniu, Do szopy, hej, pasterzeTytuł: Kolędy i pastorałki na gitaręAutor: Franciszek WieczorekStopień trudności: dla średnio-zaawansowanychInstrument: gitaraNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: ModranFormat: 24 str. A4, miękka oprawaJęzyk wydania: polski zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Wesoowski Franciszek - Zasady muzyki
Rockbag Eco pokrowiec na gitarę klasyczną 1/2
AN Szałko Z. ″Jak nastroić gitarę″ DVD
Rockbag PL pokrowiec na gitarę basową
Franciszek Schubert

Franciszek Schubert

Artysta ten przyszedł na świat w Wiedniu w roku 1797. Od najmłodszych lat uczył się muzyki wraz z ojcem, aż do czasu gdy ten zdał sobie sprawę z potencjału syna i zapisał go na zajęcia u dyrygenta chóru kościelnego.

Franciszek Liszt

Franciszek Liszt

Jeden z najwybitniejszych artystów epoki romantyzmu, znakomity kompozytor oraz pianista węgierski przyszedł na świat w 1811 roku w Raiding. Ojciec Franciszka służył na dworze Esterhazych i był zapalonym muzykiem.

Wojciech Wieczorek

Wojciech Wieczorek

Nauke gry na skrzypcach kontynuował w poznańskiej Szkole Talentów w klasie Prof. Bartosza Bryły. Studia muzyczne ukonczyl w Hochschule für Musik und Medien Hannover w klasie Prof. Krzysztofa Węgrzyna.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl