Nuty: nuty na pianino dla początkujących

Fortepian i keyboard - Wojciech Wojakowski, Magdalena Kott, Renata Szczypior - utwory w łatwym opracowaniu

15 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Wspaniała pomoc dla osób uczących się gry na instrumentach klawiszowych. Kompetentne źródło dla instruktorów gry na fortepianie i keyboardzie. Utwory dla początkujących i zaawansowanych. Do wyboru dwie wersje każdego utworu. Łatwy i urozmaicony repertuar. Tytuł: Fortepian i keyboard - utwory w łatwym opracowaniuAutorzy: Wojciech Wojakowski, Magdalena Kott, Renata SzczypiorStopień trudności: dla początkujących Instrument: fortepian, keyboardNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: ArystotelesFormat: 36 str, A4, miękka oprawaJęzyk wydania: polski ISBN: 9788360910894 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN Wojakowski Wojciech ″Tradycyjne koldy na gos i gitar″
PWM Rni - Greatest hits. The complete keyboard player (utwory na fortepian)
AN Wojakowski Wojciech ″Gitara - nauka gry od podstaw″
PWM Kilar Wojciech - Muzyka filmowa na fortepian, z.2
Agata Dalli

Agata Dalli

'Piękny głos, talent aktorski, zmysłowa prezencja sceniczna' - to główne cechy tej wszechstronnie uzdolnionej artystki. Agata Dalli oprócz śpiewu z akompaniamentem orkiestry, wykonuje utwory na fortepian solo oraz śpiewa z własnym akompaniamentem fortepianu.

fortepian

fortepian

Fortepian to instrument strunowy klawiszowy, który powstał w skutek zastosowania przez B.Cristofori w dawnym klawikordzie mechanizmu młoteczkowego. Pierwotna nazwa instrumentu w języku niemieckim to Hammerklavier.

Kwartet smyczkowy Walasek

Kwartet smyczkowy Walasek

Jedyny ściśle rodzinny, profesjonalny kwartet smyczkowy na świecie. Występuje w składzie: ojciec - wiolonczelista Wojciech Walasek oraz jego dzieci - skrzypkowie Emilia i Wojciech i altowiolista Kamil. Głębokie tradycje muzykowania w rodzinie Walasków sięgają XVIII wieku.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl