Nuty: Nuty

Foo Fighters: Greatest Hits (PVG) - nuty na fortepian, melodia, akordy gitarowe i słowa

140 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Foo Fighters – amerykański zespół rockowy założony przez perkusistę Nirvany Dave’a Grohla w 1995. Publikacja zawiera 15 utworów tej grupy w aranżacji na fortepian, gitarę i głos. Nuty, akordy i słowa dla średnio-zaawansowanych. Spis utworów: All My Life Best Of You Big Me Breakout Everlong Learn To Fly Long Road To Ruin Monkey Wrench My Hero The Pretender Skin & Bones This Is A Call Times Like These Wheels Word Forward Tytuł: Foo Fighters: Greatest Hits (PVG) Aranżacja: Foo FightersStopień trudności: dla średnio-zaawansowanychInstrument: fortepian, gitara, głosNotacja muzyczna: zapis nutowy, akordy, tekstWydawnictwo: Hal LeonardFormat: 96 stron, A4, miękka oprawaJęzyk wydania: angielskiISBN: 9781495012280 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Rni - Greatest hits. The complete keyboard player (utwory na fortepian)
PWM ABBA - More Gold. Greatest hits (utwory na fortepian, wokal i gitar)
PWM ABBA - Gold. Greatest hits (utwory na fortepian, wokal i gitar)
PWM Rni - More 21st century hits (utwory na fortepian)
Phonos ek Mechanes - odgłosy maszyn - videoreportaż

Phonos ek Mechanes - odgłosy maszyn - videoreportaż

Reportaż o zespole, który tworzy muzykę z wykorzystaniem tradycyjnych instrumentów poddając ich dźwięk silnej obróbce cyfrowej. Instrumenty służą jako wygodny interface do grania - ginie melodia, ale być może dzięki temu łatwiej jest dostrzec inne elementy?

fortepian

fortepian

Fortepian to instrument strunowy klawiszowy, który powstał w skutek zastosowania przez B.Cristofori w dawnym klawikordzie mechanizmu młoteczkowego. Pierwotna nazwa instrumentu w języku niemieckim to Hammerklavier.

V Międzynarodowe Warsztaty Gitarowe w Lanckoronie

V Międzynarodowe Warsztaty Gitarowe w Lanckoronie

Od pięciu lat podkrakowska Lanckorona gości uczestników Międzynarodowych Warsztatów Gitarowych. Projekt ten stanowi innowacyjną formę rozwijania umiejętności gry na gitarze połączoną z kształtowanie wrażliwości artystycznej uczestników i poszerzanie ich horyzontów twórczych...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl