Nuty: Nuty

Flute Music By French Composers - Louis Moyse - nuty na flet poprzeczny i fortepian

90 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Pozycja z serii 'Louis Moyse Flute Collection' zawiera kolekcję utworów francuskich kompozytorów, z których każdy został napisany na zamówienie Konserwatorium Paryskiego - 'Paris Conservatory', tu w opracowaniu Louisa Moyse na flet poprzeczny z akompaniamentem fortepianu. Utwory te stanowią prawdziwe wyzwanie dla wykonawców, zarówno pod względem muzycznym, jak i technicznym.Spis utworów: Fantasie [Gaubert, Philippe]Cantabile Et Presto [Enesco, Georges]Fantasie (Op.79) [Faure, Gabriel]Andante Et Scherzo [Ganne, Louis]Prelude Et Scherzo [Busser, Henri]Concertino (Op.107) [Chaminade, Cecile]Nocturne Et Allegro Scherzando [Gaubert, Philippe]Andante Pastoral Et Scherzettino [Taffanel, Paul]Ballade [Perilhou, Albert]Concertino (Op.45) [Duvernoy, Alphonse]   Tytuł: Flute Music By French Composers - MoyseAutor: (opracowanie) Louis MoyseStopień trudności: dla średnio-zaawansowanych, zaawansowanychInstrument: flet poprzeczny, fortepianSeria: Louis Moyse Flute CollectionNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: G. SchirmerFormat: 140 str, A4, miękka oprawaJęzyk wydania: angielskiISBN: 9780793525768 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Nuvo NUTO430BBK Toot Flute, flet poprzeczny C, czarny
PWM Rni - Classic jazz for flute
Armstrong (701113) Flet poprzeczny FL650RI
Stagg 77F flet poprzeczny (futerał)
flet

flet

Flet to ogólna nazwa instrumentów dętych drewnianych wargowych (współcześnie często wykonany jest z metalu, srebra, lub złota). Najczęściej spotykane odmiany fletu to flet wielki najpopularniejszy) oraz flet mały (piccolo).

fortepian

fortepian

Fortepian to instrument strunowy klawiszowy, który powstał w skutek zastosowania przez B.Cristofori w dawnym klawikordzie mechanizmu młoteczkowego. Pierwotna nazwa instrumentu w języku niemieckim to Hammerklavier.

Atsuko Koga – flet

Atsuko Koga – flet

Urodzona w Fukuoce, w Japonii. Po ukończeniu nauki w Tokio, przeniosła się do Conservatoire National Supérieur de Musique et de Danse w Paryżu, gdzie ukończyła studia z wyróżnieniem.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl