Nuty: Nuty

Flight Sophia TE Tenor Electro-Acoustic - ukulele tenorowe z elektroniką + pokrowiec

1375 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Flight Sophia TE - Princess *Electro-acoustic* Tenor - Parametry: Rozmiar: tenorowe Typ: Slotted Headstock Korpus: lity świerk Boki i tył: laminat orzech Mostek: Purpleheart Gryf: Okoume Fretboard: Purpleheart Rosette – Rosewood  Ilość progów: 18, do korpusu 14 Markery na progach: 5, 7, 10, 12 Inkrustacje: na boku podstrunnicy i na środku kropki Przetwornik: Double brand B1U pickup Wyjście: jack standard Osprzęt: Golden Tuners, pozłacane klucze Struny: Worth Brown Strings Siodełko: syntetyczna kość, 35mm Wykończenie: matowe Pokrowiec: tak - czerwony, Deluxe 15mm padded gig bag. Do zestawu dołączono książeczkę instruktażową i naklejki.     Ukulele zostanie sprawdzone przed wysyłką przez Rafała i Weronikę! Przykładamy też dużą wagę do starannego zapakowania.  Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego instrumentu, napisz na [email protected]. zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

VGS (VG514200) Ukulele tenorowe Manoa Maui M-TE Tenor
VGS (VG512200) Ukulele tenorowe Manoa Kaleo K-TE Tenor
Kala KA Tenor Gloss Mahogany EQ ukulele tenorowe z pokrowcem
VGS (VG512220) Tenor Elektro-akustyczne Ukulele Manoa Kaleo K-TE-CE E-A Tenor
José Cura

José Cura

Światowej sławy tenor, znany przede wszystkim dzięki interpretacjom dzieł operowych głównie Verdiego i Pucciniego jak i muzyki francuskiej. Jest on jednym ze współczesnych artystów specjalizujących się w weryzmie.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl