Nuty: Nuty

Flight DUB38 MAH Soundwave - ukulele barytonowe elektro-akustyczne + pokrowiec

1470 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Flight DUB38 MAH Soundwave  - Designer *Electro-Acoustic* Baritone -  Wyobraź sobie przez chwilę, że masz możliwość grania na ukulele barytonowym, które może dodawać efekty takie jak pogłos, chorus i delay, bez potrzeby podłączania wzmacniacza. Cóż, nie musisz wyobrażać sobie tego instrumentu, ponieważ już teraz jest dostępny specjalnie dla Ciebie! Flight DUB38 MAH Soundwave to ukulele barytonowe, czyli największy standardowy rozmiar z rodziny ukulele. Ze względu na swój rozmiar (74 cm) barytony mają bardzo ciepły, responsywny dźwięk podobny do gitary klasycznej. Flight DUB38 MAH jest wykonany z mahoniu laminowanego. Mahoń od wieków służy do produkcji wysokiej jakości instrumentów muzycznych. Jego kolor może się znacznie różnić, od blado różowawego do ciemniejszego czerwonawo-brązowego i ma tendencję do ciemnienia wraz z wiekiem. Gryf DUB38 jest wykonany z okoume, a podstrunnica i mostek z techwood. Techwood jest przyjazny dla środowiska, estetyczny, mocny i trwały. Wbudowana aktywna elektronika Flight Soundwave Pickup System stanowi przełom w inżynierii akustycznej i projektowaniu dźwięku, umożliwiając uzyskanie oszałamiającego dźwięku i efektów akustycznych na ukulele z podłączeniem lub bez do wzmacniacza. Zasilany jest polimerową baterią litową, która pozwala na dziesięć godzin użytkowania. Kabel ładujący USB jest dołączony do zestawu. Aby naładować baterię, wystarczy podłączyć wtyczkę do ukulele, a złącze USB do standardowego portu USB do ładowania. We wszystkich modelach Flight główki zostały bardzo starannie zaprojektowane, tak aby zmieścić na nich klucze bardzo dobrej jakości, dzięki którym ukulele pozostanie na dłużej nastrojone. Lekki i stylowy, przystosowany do ochrony instrumentu, pokrowiec Flight Gigbag jest bardzo charakterystycznym dodatkiem od producenta. Zakładany na ramiona (plecak) jest komfortowy w transporcie, posiada również dużą kieszeń na przodzie, w której możemy trzymać nuty, tuner, kapodaster itd. W kartonie znajdziemy też książeczkę, która pomoże nam rozpocząć przygodę z ukulele. Nauczymy się z niej podstawowych akordów, bicia i tabulatury do oryginalnej piosenki znanej z YouTube gwiazdy Elise Ecklund! Dołączony również zestaw naklejek Flight.   Dane techniczne: + Seria: Designer + Model: DUB38 MAH Soundwave + Kształt: barytonowe + Szerokość gryfu na pierwszym progu: 38 mm + Płyta wierzchnia: laminat mahoniu + Boki: laminat mahoniu + Tył: laminat mahoniu (wypukły) + Podstrunnica: techwood + Mostek: techwood + Gryf: afrykańskie okoume + Klucze: otwarte + Rozeta: laserowo grawerowana wokół pudła rezonansowego + Progi: 18 + Znaczniki progów: 5, 7, 10, 12 i 15 + Struny: Aquila Super Nylgut + Przetwornik: Flight Soundwave Active Pickup System + Wyjście: jack   Ukulele zostanie sprawdzone przed wysyłką przez Rafała i Weronikę! Przykładamy też dużą wagę do starannego zapakowania. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego instrumentu, napisz na [email protected]. zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

FLIGHT DUS321 MAH/MAH ukulele sopranowe
FLIGHT DUC323 MAH/MAH ukulele koncertowe
Meinl HCS Bronze Soundwave Hi-Hat 14″ talerz perkusyjny
Ortega K2-MAH Keiki Mahogany ukulele sopranowe
Struny gitarowe. Podstawowe informacje.

Struny gitarowe. Podstawowe informacje.

W dalekiej przeszłości instrumentów strunowych, w tym i gitary, struny robiono z baranich jelit. W miarę rozwoju cywilizacji na wielką skalę na rynku pojawiły się gitary akustyczne, elektryczne, klasyczne. Zaistniała potrzeba produkcji strun do tych instrumentów – zarówno nylonowych do gitar klasyc

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl