Nuty: Nuty

Flight Diana CE Concert Electro-Acoustic - ukulele koncertowe z elektroniką + pokrowiec

1279 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Flight Diana CE - Princess *Electro-acoustic* Concert - Parametry: Rozmiar: koncertowe Typ: Slotted Headstock Płyta wierzchnia: Solid Cedar Boki i tył: Laminate Walnut Mostek: Purpleheart Gryf: Okoume Fretboard: Purpleheart Rosette – Abalone Ilość progów: 18, do korpusu 14 Markery na progach: 5, 7, 10, 12 Inkrustacje: na boku podstrunnicy i na środku kropki Przetwornik: EQ – Double brand B1U pickup Wyjście: jack standard Osprzęt: Golden Tuners, pozłacane klucze Struny: Worth Brown Strings Siodełko: syntetyczna kość, 35mm Wykończenie: matowe Pokrowiec: tak - czerwony, Deluxe 15mm padded gig bag. Do zestawu dołączono książeczkę instruktażową i naklejki.   Ukulele zostanie sprawdzone przed wysyłką przez Rafała i Weronikę! Przykładamy też dużą wagę do starannego zapakowania.  Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego instrumentu, napisz na [email protected]. zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

FLIGHT TUC30 KITTY ukulele koncertowe
FLIGHT DUC430 DAO ukulele koncertowe
FLIGHT DUC380 Amber ukulele koncertowe
FLIGHT DUC323 MAH/MAH ukulele koncertowe
Jego Wysokość Steinway

Jego Wysokość Steinway

Grał na nim Rachmaninoff, Gershwin, Rubenstein i Horovitz. Zabrał go na swoje tournee po Stanach Paderewski. Dziś deklarują mu wierność Billy Joel, Lang Lang i Diana Krall. Steinway – bo to o nim mowa – jest nie tylko instrumentem, ale jakością samą w sobie...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl