Nuty: nuty na gitarę elektryczną

First 50 Licks You Should Play on Guitar (+ audio online) - znane zagrywki gitarowe - tabulatury na gitarę elektryczną

95 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Bogata kolekcja 50 popularnych melodii zaaranżowanych w prosty sposób na gitarę elektryczną. Wydanie zawiera zapis akordowy, tabulaturę oraz słowa do zamieszczonych piosenek. Książka wzbogacona jest o liczne diagramy akordowe oraz objaśnienia i wskazówki przydatne początkującym gitarzystom.  Do książki dołączony jest specjalny kod umożliwiający dostęp do materiałów muzycznych przez Internet. Dostęp możesz uzyskać za pomocą komputera, smartfonu i tabletu. Pliki audio zawierają m.in. wersje demo oraz podkłady do zagrania każdego utworu i są w cenie książki. O tym w jaki sposób uzyskać do nich dostęp przeczytasz >>> w artykule. Tytuł: First 50 Licks You Should Play on Guitar (+ audio online)Autor: Różni, opracowanie: Troy NelsonStopień trudności: dla początkujących i średnio-zaawansowanychInstrument: gitara elektrycznaNotacja muzyczna: tabulatura, akordySeria: First 50Wydawnictwo: Hal LeonardFormat: 64 stron, A4, oprawa miękka + kod do audio onlineJęzyk wydania: angielskiISBN: 9781540030627 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Rni - Riffology. Learn to play 140 classical riffs (tabulatury gitarowe)
PWM Rni - Greatest guitar solos of all time. Play guitar with... (utwory na gitar + CD)
PWM The Doors - The best of (tabulatury gitarowe + wokal)
PWM Deep Purple - The best of - tabulatury gitarowe
MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo to polsko-włoski duet gitarowy z Rzymu. Anna i Giuseppe poznali się w 2010 r. podczas studiów magisterskich w Conservatorio „Santa Cecilia”, ale idea założenia MoNo Guitar Duo przyszła im dopiero w 2017 r.

V Międzynarodowe Warsztaty Gitarowe w Lanckoronie

V Międzynarodowe Warsztaty Gitarowe w Lanckoronie

Od pięciu lat podkrakowska Lanckorona gości uczestników Międzynarodowych Warsztatów Gitarowych. Projekt ten stanowi innowacyjną formę rozwijania umiejętności gry na gitarze połączoną z kształtowanie wrażliwości artystycznej uczestników i poszerzanie ich horyzontów twórczych...

GITARA

GITARA

Gitara to prawdopodobnie najbardziej rozpowszechniony instrument na świecie. Należy do rodziny instrumentów strunowych, a jej korzenie nie są dokładnie znane. Istnieje teoria, iż przodkiem gitary jest...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl