Nuty: nauka gry fingerstyle

Fingerstyle - Warsztaty gitarowe 50 ćwiczeń na gitarę solo (+ płyta CD) - Robert Kordylewski

40 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Publikacja to swego rodzaju warsztaty gitarowe, zawiera bogaty wybór ćwiczeń, które przygotują do sprawnego wykonywania utworów w stylu fingerstyle. Technika ta znajduje coraz więcej sympatyków, ponieważ przy jej pomocy można na jednej gitarze jednocześnie zagrać partię basu, akompaniament oraz melodię, czyli zabrzmieć jak cały zespół. ćwiczenia można w dowolny sposób łączyć ze sobą, zmieniać akordy, rytmikę lub partię basu tworząc własne, melodyjne przykłady. Książka przeznaczona jest dla gitarzystów będących na różnym stopniu zaawansowania. Dołączona płyta CD zawiera ćwiczenia i przykłady zawarte w książce. Spis treści:WstępO techniceSzczegóły techniczne1. Ćwiczenia podstawowe2. Ćwiczenia średniozaawansowane3. Ćwiczenia zaawansowane4. Przykłady łączenia ćwiczeń5. Inne sposoby rytmicznego basowania6. Podsumowanie warsztatów Tytuł: Fingerstyle - Warsztaty gitarowe 50 ćwiczeń na gitarę soloAutor: Robert KordylewskiStopień trudności: dla gitarzystów będących na różnym stopniu zaawansowaniaInstrument: gitaraNotacja muzyczna: zapis nutowy, zapis tabulaturowy, diagramy akordówWydawnictwo: AbsonicFormat: 60 str, A4, miękka oprawa, w komplecie z płytą CDJęzyk wydania: polski, angielskiISBN:9788362030163 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN Kordylewski Robert ″Fingerstyle″ 50 wicze na gitar solo
PWM Lic Lesław - 15 ćwiczeń na klarnet solo
Vater VCB12S2 pad do ćwiczeń
Rockbag Eco pokrowiec na gitarę klasyczną 1/2
Robert Kwiatkowski

Robert Kwiatkowski

Robert Kwiatkowski należy do grona wybitnych polskich muzyków swojej generacji. Ten znakomity skrzypek i kameralista jest zdobywcą nagród na wielu prestiżowych konkursach kameralnych w kraju i za granicą oraz licznych wyróżnień za dokonania artystyczne.

V Międzynarodowe Warsztaty Gitarowe w Lanckoronie

V Międzynarodowe Warsztaty Gitarowe w Lanckoronie

Od pięciu lat podkrakowska Lanckorona gości uczestników Międzynarodowych Warsztatów Gitarowych. Projekt ten stanowi innowacyjną formę rozwijania umiejętności gry na gitarze połączoną z kształtowanie wrażliwości artystycznej uczestników i poszerzanie ich horyzontów twórczych...

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”, która została uznana przez krytyków muzycznych na całym świecie jednym z największych i najważniejszych hołdów muzycznych oddanych Piazzolli, będzie miała również premierę w Polsce!

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl