Nuty: Nuty

Filharmonia - muzyczna gra planszowa

99 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Filharmonia Szczecińska wydała grę planszową o Filharmonii. A co może być tam ciekawego? I po co w ogóle komu taka gra?W tej grze każdy ma szansę na karierę w Filharmonii. Poruszając się po planszy kolekcjonujesz karty Muzyk, Instrument i Utwór. Wszystko po to aby zebrać orkiestrę i wykonać utwór podczas koncertu. Twoje plany może pokrzyżować karta losu zabrana z puli Wydarzenia. Rozgrywka polega na organizacji koncertu przeszkadzając w tym jednocześnie pozostałym graczom. Nie ma jednej słusznej strategii zwycięstwa! Pomysł świetny. Wykonanie gry nie odbiega jakością od dobrych planszówek. Gra zapakowana w kartonowe pudło w którym umieszczono wszystkie elementy gry. Porządnie z dbałością o szczegóły dopracowana plansza i karty zostały ozdobione niecodziennymi grafikami. Wszystko to zachęca do rozgrywki. Autorzy chcą w ten niecodzienny sposób zainspirować do odkrywania niezwykłego świata muzyki i regularnych spotkań na koncertach i innych wydarzeniach odbywających się w przestrzeni Filharmonii, czy to szczecińskiej czy każdej innej :)W grę może grać od 2 do 4 graczy, którzy ukończyli 7 rok życia. Czas jednej partii to 45-60 minut. Elementy gry:plansza4 pionki50 kart muzyk50 kart Instrumenty50 kart Wydarzenia50 kart Utwór18 żetonów Koncert18 żetonów Złotoklucz wiolinowyinstrukcja zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Musoneo Produkcja muzyczna z Ableton Push - kurs video PL, wersja elektroniczna
RME HDSPe AES karta muzyczna
RME HDSPe AIO karta muzyczna
Gewa 830460 pia muzyczna z pokrowcem
Filharmonia Dolnośląska: Spotkania w wielkim stylu. Strauss i Prokofiew.

Filharmonia Dolnośląska: Spotkania w wielkim stylu. Strauss i Prokofiew.

W czerwcowy ciepły wieczór Filharmonia Dolnośląska w Jeleniej Górze zaprosiła nas do swojej oryginalnej Sali koncertowej na muzykę w wielkim stylu, na muzykę dwóch znaczących kompozytorów.

Poemat symfoniczny

Poemat symfoniczny

Forma muzyczna powstała w epoce romantyzmu, której pochodzenie jest pozamuzyczne, tzn. wywodzi się z dzieł literackich bądź tradycyjnych opowieści.

Anna Wróbel – wiolonczela

Anna Wróbel – wiolonczela

Pochodzi z rodziny o szerokich tradycjach muzycznych. Ukończyła z wyróżnieniem Akademię Muzyczną im. F. Chopina w Warszawie, w klasie prof. A. Wróbla.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl