Nuty: Nuty

Fantazja. Trzy figle na flet - Eugeniusz Głowski, Tadeusz Kassak - nuty na flet poprzeczny solo

25 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Publikacja zawiera utwory polskich kompozytorów XIX wieku: Fantazja - Eugeniusza Głowskiego oraz Trzy figle - Tadeusza Kassaka, nuty na flet poprzeczny, dla średnio-zaawansowanych. Tytuł: Fantazja. Trzy figle na fletAutor: Eugeniusz Głowski, Tadeusz KassakStopień trudności: dla średnio-zaawansowanychInstrument: flet poprzecznyNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: EufoniumFormat: 12 stron, A4, oprawa miękkaJęzyk wydania: polskiISBN: 9790801517814 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Towarnicki Eugeniusz - Szkoa na flet, cz. 1
Stagg 77F flet poprzeczny (futerał)
Jupiter JFL-700E flet poprzeczny
JMICHAEL FL 250 flet poprzeczny
flet

flet

Flet to ogólna nazwa instrumentów dętych drewnianych wargowych (współcześnie często wykonany jest z metalu, srebra, lub złota). Najczęściej spotykane odmiany fletu to flet wielki najpopularniejszy) oraz flet mały (piccolo).

Atsuko Koga – flet

Atsuko Koga – flet

Urodzona w Fukuoce, w Japonii. Po ukończeniu nauki w Tokio, przeniosła się do Conservatoire National Supérieur de Musique et de Danse w Paryżu, gdzie ukończyła studia z wyróżnieniem.

Agata Dalli

Agata Dalli

'Piękny głos, talent aktorski, zmysłowa prezencja sceniczna' - to główne cechy tej wszechstronnie uzdolnionej artystki. Agata Dalli oprócz śpiewu z akompaniamentem orkiestry, wykonuje utwory na fortepian solo oraz śpiewa z własnym akompaniamentem fortepianu.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl