Nuty: nauka gry na skrzypcach


Exploring Jazz Violin (+ audio online) - Chris Haigh - wprowadzenie do jazzowej harmonii, techniki i improwizacji na skrzypce

156 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


'Exploring Jazz Violin' Chrisa Haigha to przewodnik dla wszystkich skrzypków, którzy pragną grać jazz. Gra jazzu jest jednym z największych wyzwań jakie może napotkać na swojej drodze skrzypek, a jazzowe improwizacje mogą budzić w sercu strach. Przewodnik ten krok po kroku poprowadzi się przez wszystko co musisz wiedzieć, aby grać jazz. Książka obejmuje takie tematy, jak analiza sekwencji akordów, symbole akordów, harmonia, podwójny przystanek, tworzenie własnych solówek, skale - bluesowa i pentatoniczna, vibrato i wiele więcej.  Tytuł: Exploring Jazz Violin Autor: Chris HaighStopień trudności: dla średnio-zaawansowanychInstrument: skrzypceNotacja muzyczna: zapis nutowy, Wydawnictwo: SchottFormat: 208, A4, miękka oprawa, w komplecie kod Audio onlineJęzyk wydania: angielskiISBN: 9790220138621 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Rockcase RC 10624 futera do gitary jazzowej
Steinberg Cubase 7 program komputerowy (darmowy update do wersji Pro 8 online)
Rohema Percussion Jazz Brush JB1 (metal) paki perkusyjne
Rohema Percussion Jazz Brush JB3 (nylon) paki perkusyjne
Claude Debussy

Claude Debussy

Francuski kompozytor, którego innowacje w harmonii dały początek ogromnym zmianom zachodzącym w muzyce XX wieku. Był również czołowym przedstawicielem impresjonizmu w muzyce.

Fuga

Fuga

Fuga, z łaciny ucieczka, jest jedną z najważniejszych oraz najbardziej skomplikowanych form muzycznych. Bazuje na rozwinięciu jednego tematu, używając techniki kontrapunktu.

PRZESŁUCHANIA DO PARTII SOLISTYCZNYCH OPERY "COSMOCANTO"

PRZESŁUCHANIA DO PARTII SOLISTYCZNYCH OPERY "COSMOCANTO"

Teatr Napięcie (Łódź) zaprasza na przesłuchania uzupełniające do partii solistycznych nowopowstającej opery na temat mocy kosmicznej harmonii pt.: "Cosmocanto".

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2020 CameralMusic.pl