Nuty: nuty na skrzypce

Ewa Iwan: Pierwsze kroki na 1-3 skrzypiec i fortepian - nuty na skrzypce

42 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Pierwsze kroki na 1-3 skrzypiec i fortepian to kolejny zbiór utworów autorstwa Ewy Iwan dla początkujących skrzypków. Znajdują się w nim krótkie piosenki o strunach skrzypiec i dźwiękach, które można na nich zagrać, melodie z akompaniamentem fortepianu oraz dwa utwory na 1–3 skrzypiec i fortepian. Działające na wyobraźnię tytuły z pewnością będą inspirować młodych skrzypków do poznawania świata, nie tylko muzycznego. Tytuł: Pierwsze kroki na 1-3 skrzypiec i fortepianAutor: Ewa IwanStopień trudności: dla średnio zaawansowanychInstrument: skrzypce, fortepianNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: PWMFormat: 28+16+4+4 str., N4, miękka oprawaJęzyk wydania: polski, angielskiISBN: 9790274035099 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Iwan Ewa - Jezus malusieki. Koldy w atwym ukadzie na skrzypce i fortepian
AN Grabowy Tomasz ″MOJA BASWKA - pierwsze kroki″ ksika
PWM Twardowski Romuald - Kolorowe nutki. atwe utwory na skrzypce i fortepian
AN Marcus ″Koldy″ Na skrzypce i fortepian
Anna Wójtowicz - skrzypce

Anna Wójtowicz - skrzypce

Absolwentka Akademii Muzycznej w Krakowie w klasie skrzypiec prof. Mieczysława Szlezera. Studia kontynuowała w klasie skrzypiec prof. Joshuy Epsteina w Hochschule des Saarlandes fur Musik und Theather.

SKRZYPCE

SKRZYPCE

Jest to najmniejszy instrument smyczkowy, który wywodzi się od skrzypiec barokowych. Niemniej jednak instrumenty przypominające skrzypce, z których instrument ten mógł wyewoluować można spotkać w wielu miejscach na Ziemi...

Altówka

Altówka

Intrument ten przypomina skrzypce, jednak oczywiście różni się od skrzypiec wielkością, sposobem wyrobu oraz natężeniem strun, które w altówce są niższe o kwintę...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl