Nuty: nuty na flet

Eugeniusz Knapik: Sonata per flauto - nuty na flet

18 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Pozycja z serii 'Per Strumenti' zawiera utwór Eugeniusza Knapika 'Sonata per flauto'. Utwór nie ma jednak nic wspólnego z klasyczną formą sonaty, kompozytor po raz pierwszy wykorzystał symetryczną oś interwałową do konstrukcji formy oraz dokonał redukcji materiału dźwiękowego do kilku wybranych przez siebie dźwięków.   Tytuł: Sonata per flautoAutor: Eugeniusz KnapikStopień trudności: dla średnio-zaawansowanych, Instrument: flet Notacja muzyczna: zapis nutowy, Wydawnictwo: PWMFormat: 16 str., N4, miękka oprawaJęzyk wydania: polski, angielskiISBN: pwm_8206 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Towarnicki Eugeniusz - Szkoa na flet, cz. 1
Cambridge Audio Sonata AR 30 zestaw amplituner + odtwarzacz DVD, srebrny
PWM Boismortier J.B. SONATA E-Moll na flet, viol da Gamba and B.C.
Cambridge Audio Sonata DV 30 odtwarzacz CD/DVD z HDMI, czarny
flet

flet

Flet to ogólna nazwa instrumentów dętych drewnianych wargowych (współcześnie często wykonany jest z metalu, srebra, lub złota). Najczęściej spotykane odmiany fletu to flet wielki najpopularniejszy) oraz flet mały (piccolo).

Sonata

Sonata

Nazwa tej formy muzycznej wywodzi się od włoskiego słowa suonare oznaczającego „brzmieć”. Dawniej (XVII wiek) sonata był to utwór instrumentalnym na wiele głosów i w taki sposób stała się przeciwieństwem wokalnej kantaty.

Atsuko Koga – flet

Atsuko Koga – flet

Urodzona w Fukuoce, w Japonii. Po ukończeniu nauki w Tokio, przeniosła się do Conservatoire National Supérieur de Musique et de Danse w Paryżu, gdzie ukończyła studia z wyróżnieniem.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl