Nuty: nuty na gitarę elektryczną


Essential Jazz Lines: The Style of Grant Green (+ audio online) - Guitar Edition - nuty na gitarę z tabulaturą - Corey Christiansen

110 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Nuty na gitarę utworów w stylu Grant'a Green'a, jednego z najbardziej innowacyjnych gitarzystów jazzowych, wraz z podstawami teoretycznymi przydatnymi w zrozumieniu i tworzeniu podobnych kawałków. W cenie nut jest dostęp do materiałów audio na stronie wydawcy, w tym podkładów rytmiczne. Tytuł: Essential Jazz Lines: The Style of Grant Green Autor: Corey Christiansen Stopień trudności: dla średnio-zaawansowanych Instrument: gitara Wydawnictwo: Mel Bay Format: 56 stron Język wydania: angielski ISBN: 9780786696215 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Arturia Keylab 61 Essential Black Edition klawiatura sterujca, kolor czarny
Arturia Keylab 49 Essential Black Edition klawiatura sterujca, kolor czarny
Steinberg Cubase Essential 5 program komputerowy
AN Szałko Z. ″Jak nastroić gitarę″ DVD
MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo to polsko-włoski duet gitarowy z Rzymu. Anna i Giuseppe poznali się w 2010 r. podczas studiów magisterskich w Conservatorio „Santa Cecilia”, ale idea założenia MoNo Guitar Duo przyszła im dopiero w 2017 r.

GUITAR SOUNDS JAZZY  JAKUB KOŚCIUSZKO gitara klasyczna

GUITAR SOUNDS JAZZY JAKUB KOŚCIUSZKO gitara klasyczna

Płyta kolorowa, zróżnicowana, wciągająca. Wykonania swobodne, wirtuozowskie i porywające tam gdzie to wskazane, liryczne i zamyślone w wolnych częściach. Jednym słowem - kawał bardzo dobrej muzy w rękach młodego, utalentowanego i ambitnego muzyka.

Cracow Guitar Quartet

Cracow Guitar Quartet

Początki historii kwartetu sięgają 1993 roku, kiedy to Joanna Baran i Jadwiga Wołek założyły duet gitarowy o nazwie Alirio Duo. Pomimo sukcesów jakie duet odnosił w Polsce i za granicą, artystki postanowiły poszerzyć jego skład, chcąc wzbogacić...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2020 CameralMusic.pl