Nuty: nauka gry na flecie

Ernesto Kohler: 25 Romantische Etuden fur Flote op. 66 - etiudy romantyczne - nuty na flet poprzeczny

57 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Publikacja zawiera zbiór romantycznych etiud na flet poprzeczny autorstwa Ernesto Köhlera. Nuty o dużym stopniu trudności w wyjątkowych opracowaniach, przeznaczone dla muzyków zaawansowanych. Zobacz przykładowe strony w galerii produktu. Pomogą one określić poziom trudności. Znajdziesz tam również inne dodatkowe informacje.Spis utworów (treści): Auf der SchaukelPuppen-WalzerDie NeckerinTrostFinger-GymnastikAm SpringbrunnenIm MondscheinZick-ZackOktavenSchwalbenflugTantalus-QualenHand in HandLebewohlDer DoppelzungenstoßAm SpinnradCantabile alla ModernaTriller und VorschlägeDer WindMückentanzDie TaubeAm MeerKuckuck und NachtigallSpanische CapriceGavotteRussischer Tanz Tytuł: 25 Romantische Etuden fur Flote op. 66 Autor: Ernesto KöhlerStopień trudności: dla zaawansowanychInstrument: flet poprzeczny Notacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: ZimmermannFormat: 32 strony, A4, oprawa miękkaJęzyk wydania: niemieckiISBN: 9790010122403 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Raube Stanisawa - Etiudy dla dzieci na fortepian, z. 1
PWM Kreutzer Rodolphe - 42 etiudy na skrzypce solo
PWM Cofalik Antoni - Ulubione etiudy na skrzypce
PWM Sor Fernando - 24 etiudy na gitar
flet

flet

Flet to ogólna nazwa instrumentów dętych drewnianych wargowych (współcześnie często wykonany jest z metalu, srebra, lub złota). Najczęściej spotykane odmiany fletu to flet wielki najpopularniejszy) oraz flet mały (piccolo).

Fryderyk Chopin

Fryderyk Chopin

Urodzony w 1810 roku w Żelazowej Woli, znakomity muzyk i kompozytor, który w pełni oddał się jednemu intrumentowi- fortepianowi. Dowodem tego są liczne ballady, etiudy, preludia oraz scherza napisane przez Chopina.

Atsuko Koga – flet

Atsuko Koga – flet

Urodzona w Fukuoce, w Japonii. Po ukończeniu nauki w Tokio, przeniosła się do Conservatoire National Supérieur de Musique et de Danse w Paryżu, gdzie ukończyła studia z wyróżnieniem.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl