Nuty: nuty na trąbkę

Erik Veldkamp, Allen Vizzutti - Fusion Vol 1 (+ płyta CD) - nuty na trąbkę

102 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Książka - część I - zawiera 5 utworów solowych na trąbkę z rozpisaną improwizacją dla zaawansowanych muzyków, którzy chcą spróbować swoich sił w stylu Fusion. Do książki dołączona jest płyta CD z plikami audio lub MP3. Znajdziesz na nie utwory wykonane przez profesjonalny zespół jazzowy z gościnnym występem Allena Vizzutti.   Tytuł: Allen Vizzutti Fusion Vol 1Autor: Erik Veldkamp, Allen VizzuttiStopień trudności: dla zaawansowanychInstrument: trąbka Notacja muzyczna: zapis nutowy,Wydawnictwo: De HaskeFormat: 20str., A4, miękka oprawa, w komplecie płyta CDJęzyk wydania: angielskiISBN: 9789043102230 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Allen&Heath ZED 24 mikser dwiku
Allen&Heath ZED 6 mikser
Allen&Heath ZED 6FX mikser z procesorem efektw
Allen&Heath PA 12/8 mikser
Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”, która została uznana przez krytyków muzycznych na całym świecie jednym z największych i najważniejszych hołdów muzycznych oddanych Piazzolli, będzie miała również premierę w Polsce!

Zespół GIARDINO DI DELIZIE

Zespół GIARDINO DI DELIZIE

W marcu 2020 ukazała się druga płyta zespołu Gems of the Polish Baroque tym razem z polską barokową muzyką instrumentalną. Na płycie znajdują się utwory Szarzyńskiego, Förstera, Mielczewskiego, Jarzębskiego i Zieleńskiego.

Maciej Zieliński

Maciej Zieliński

W minionym roku Maciej Zieliński bardzo wyróżniał się na scenie muzyki współczesnej. We wrześniu ukazała się jego płyta monograficzna "Across the Millenniums - Muzyka z przełomu tysiącleci" podsumowująca twórczość poważną.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl