Nuty: nuty na pianino rozrywka

Ed Sheeran: = Equals (PVG) - nuty na fortepian, linia melodyczna, akordy gitarowe i słowa

92 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Publikacja zawiera 14 znanych utworów Eda Sheerana w opracowaniu na fortepian, gitarę i głos. Nuty i akordy dla początkujących. Wydania oznaczone jako PVG (Piano Vocal Guitar - Fortepian Melodia Gitara) zawierają zapis nutowy linii melodycznej, nuty na fortepian, akordy gitarowe oraz słowa do piosenek zamieszczonych w publikacji. Więcej o nutach PVG przeczytasz >>> w artykule Zobacz przykładowe strony w galerii produktu. Pomogą one określić poziom trudności. Znajdziesz tam również inne dodatkowe informacje.Spis utworów: Bad Habits Be Right Now Collide First Times The Joker And The Queen Leave Your Life Love In Slow Motion Overpass Graffiti Sandman Shivers Stop The Rain Tides 2step Visiting Hours Tytuł: Ed Sheeran: = Equals (PVG)Autor: Ed SheeranStopień trudności: dla początkującychInstrument: fortepian, gitara, głosNotacja muzyczna: zapis nutowy, akordy, tekstSeria: Easy Piano FoliosWydawnictwo: Hal LeonardFormat: A4, oprawa miękka Język wydania: angielskiISBN: 9781705154120 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Rni - Frozen (utwory na fortepian, wokal i gitar)
AN Laskowski Sylwester ″Improwizacja melodyczna″
PWM Rni - Keep Calm and Play On na fortepian
AN Wenclewski Jacek ″Chwyty gitarowe″
fortepian

fortepian

Fortepian to instrument strunowy klawiszowy, który powstał w skutek zastosowania przez B.Cristofori w dawnym klawikordzie mechanizmu młoteczkowego. Pierwotna nazwa instrumentu w języku niemieckim to Hammerklavier.

V Międzynarodowe Warsztaty Gitarowe w Lanckoronie

V Międzynarodowe Warsztaty Gitarowe w Lanckoronie

Od pięciu lat podkrakowska Lanckorona gości uczestników Międzynarodowych Warsztatów Gitarowych. Projekt ten stanowi innowacyjną formę rozwijania umiejętności gry na gitarze połączoną z kształtowanie wrażliwości artystycznej uczestników i poszerzanie ich horyzontów twórczych...

Struny gitarowe. Podstawowe informacje.

Struny gitarowe. Podstawowe informacje.

W dalekiej przeszłości instrumentów strunowych, w tym i gitary, struny robiono z baranich jelit. W miarę rozwoju cywilizacji na wielką skalę na rynku pojawiły się gitary akustyczne, elektryczne, klasyczne. Zaistniała potrzeba produkcji strun do tych instrumentów – zarówno nylonowych do gitar klasyc

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl