Nuty: nauka gry na flecie

Easy Jazz Conception Flute - Jim Snidero (+ audio online) - 15 jazzowych etiud - nuty na flet poprzeczny

116 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Publikacja zawiera zbiór 15 etiud na flet poprzeczny pozwalających na naukę grania jazzu. Ta książka posiada kolekcję utworów solowych opartych na bluesie i standardowych sekwencjach akordów. Kompozycje zademonstrowane przez Jimmiego Snidero na flecie wraz ze światowej klasy sekcją rytmiczną: Mike LeDonne (fortepian), Peter Washington (bas) i Kenny Washington (perkusja).Do książki dołączony jest specjalny kod umożliwiający dostęp do materiałów muzycznych przez Internet. Dostęp możesz uzyskać za pomocą komputera, smartfonu i tabletu. Nagrania zawierają dwie odrębne wersje każdej etiudy: jedną z sekcją solową i rytmiczną oraz drugą z samą sekcją rytmiczną. O tym w jaki sposób uzyskać do nich dostęp przeczytasz >>> w artykule.Zobacz przykładowe strony w galerii produktu. Pomogą one określić poziom trudności. Znajdziesz tam również inne dodatkowe informacje. Spis treści: Basie's Blues Morning Calm So Long Birdie Hot and Humid Rock on Important Events Schufflin' in F Bossa at Night Duke's Convoy Mist and Grits Caliente Blues Prince Charming Bird_s Backyard Us Love is easy Tytuł: Easy Jazz Conception FluteAutor: Jim SnideroStopień trudności: dla początkującychInstrument: flet poprzecznyNotacja muzyczna: zapis nutowy, akordyWydawnictwo: Advance MusicFormat: 40 stron, A4, oprawa miękkaJęzyk: angielski, niemieckiISBN: 9790206304248 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Rni - Classic jazz for flute
PWM Rni - It′s easy to play more jazz (utwory na fortepian)
PWM Tomaszewski Feliks - Wybr etiud na flet, I i II rok nauki
PWM Rni - It′s easy to play jazz (utwory na fortepian)
flet

flet

Flet to ogólna nazwa instrumentów dętych drewnianych wargowych (współcześnie często wykonany jest z metalu, srebra, lub złota). Najczęściej spotykane odmiany fletu to flet wielki najpopularniejszy) oraz flet mały (piccolo).

Atsuko Koga – flet

Atsuko Koga – flet

Urodzona w Fukuoce, w Japonii. Po ukończeniu nauki w Tokio, przeniosła się do Conservatoire National Supérieur de Musique et de Danse w Paryżu, gdzie ukończyła studia z wyróżnieniem.

Maciej Afanasjew – skrzypek i kompozytor

Maciej Afanasjew – skrzypek i kompozytor

Maciej Afanasjew, jest wykładowcą na Akademii Muzycznej w Bydgoszczy i Gdańsku (klasa skrzypiec jazzowych). Zajmuje się muzyką na wielu płaszczyznach- jako skrzypek solista, kameralista, aranżer, pedagog.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl