Nuty: Nuty

Dzieła (niemal) wszystkie tom 2 - Jeremi Przybora

99 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


'Dzieła (niemal) wszystkie' tom 2 to kolekcja niemal wszystkich utworów teatralnych Przybory, tekstów prozatorskich, zawiera jedyną powieść! oraz nieznane piosenki, a do tego cenną i celną summę jego twórczości pióra K.T. Toeplitza.Tom zawiera cały cykl Divertimento, sztukę Balladyna ’68, Autoportret z piosenką i wiele więcej, a całość tworzy niesamowity literacki portret mistrza polszczyzn - Jeremiego Przybory!Dzieła Mistrza zilustrowali wybitni polscy graficy: Marek Raczkowski, Piotr Socha i Marcin Wicha. Tytuł: Dzieła (niemal) wszystkie tom 2Autor: Jeremi PrzyboraStopień trudności: Instrument: Notacja muzyczna: Wydawnictwo: ZnakFormat: 1100 str., 245x177 mm, twarda oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 9788324041336 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Jeremi A9 tuner gitarowy clips, czarny
Jeremi T30W tuner gitarowy clips, czarny
Jeremi B22 710 paka do bbna
Jeremi Kazoo K-1S
Preludium

Preludium

Jest to krótki, zazwyczaj bez określonej wewntrznej struktury utwór, który może służyć jako wstęp do kolejnych części większego oraz bardziej skomplikowanego dzieła.

ŚREDNIOWIECZE

ŚREDNIOWIECZE

Muzyka średniowieczna to jeden z najbardziej pasjonujących tematów kultury tej epoki. Jest ona w pewien sposób owiana tajemnicą, gdyż podczas gdy inne dzieła sztuki przetrwały setki lat, tak muzyka...

Maurice Ravel

Maurice Ravel

Francuski kompozytor, który wpłynął w ogromnym stopniu na muzykę XX wieku. Często porównywany jest do Debussy'ego, jednak należy podkreślić, że dzieła Ravela nie charakteryzuje tak typowa dla Debussy'ego...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl