Nuty: Nuty na Bum Bum Rurki

Dziecięce melodie - 11 piosenek dla dzieci na Bum Bum Rurki - Eliza Szeliga-Kraus

54 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Kolekcja 11 piosenek w opracowaniu na tradycyjne instrumenty perkusyjne - bębenek, tamburyn, marakasy, klawesy, dzwoneczki, trójkąt, guiro oraz bum bum rurki.Książeczka Elizy Szeliga-Kraus zawiera partytury do 11 piosenek - autorka zaproponowała 3 rytmy do 11 piosenek - co oznacza, że jeżeli dziecko nauczy się jednego rytmu to może przy jego pomocy wykonać akompaniament do co najmniej trzech piosenek.Opracowanie zawiera tradycyjny zapis nutowy oraz uproszczony schemat graficzny.Uniwersalność książeczki polega na tym, że każdą z piosenek można wykonać na kilka sposobów - na instrumentach perkusyjnych, bum bum rurkach lub innych instrumentach korzystając z systemu 'chroma notes'.Spis piosenek: Twoje urodzinyPrzedszkolakiSuper tataKochany mój DziadziusiuRodzina to największy mój skarbGloria śpiewają dzieciMama i jaKlaszczemy dla BabciEo! ZiemioMoja Ojczyzna   Tytuł: Dziecięce MelodieAutor: Eliza Szeliga-KrausStopień trudności: dla początkującychInstrument: bum bum rurki, instrumenty perkusyjneNotacja muzyczna: zapis nutowy, zapis graficznyWydawnictwo: AbsonicFormat: 48 str, 210x210 mm, miękka oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 9788394870812 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN Melodie ludowe na Bum Bum Rurki
AN Znane piosenki na Bum Bum Rurki
PWM Fedyczkowski Jzef - Melodie wiata w atwym ukadzie na akordeon
GEWA Etui na rurki Obj 3 rurki Kolor naturalny
46. Międzynarodowy Festiwal Wratislavia Cantans - relacja cz.4

46. Międzynarodowy Festiwal Wratislavia Cantans - relacja cz.4

VIII Symfonia „Pieśni przemijania” Krzysztofa Pendereckiego to utwór, który – opowiadając o drzewach – mówi o nieubłaganym upływie czasu i ulotności ludzkiego życia. To wędrówka po obumierających ogrodach, po których oprowadzają niemieccy poeci: Eichendorff, Kraus, Hesse, Goethe, Rilke...

"Czas Rozpalić Piec" - czyli melodie na jesień

"Czas Rozpalić Piec" - czyli melodie na jesień

I tak po dusznym i burzowym lecie wreszcie weszła na scenę jesień. Wkroczyła, jak to ona, długim, posuwistym krokiem, powiewając peleryną kolorowych liści, mrucząc pod nosem smętne melodie – zapowiedź zimowych ciemności. Uwerturą jesieni jest karnawał kolorów i światła...

Wolfgang Amadeusz Mozart

Wolfgang Amadeusz Mozart

Urodzony w 1756 roku w Salzburgu Wolfgang Amadeusz Mozart przeszedł do historii jako niepowtarzalny kompozytor, geniusz, jeden z trzech klasyków wiedeńskich. Jego ojciec skrzypek od razu zauważył talent swojego syna, który już w wieku 4 lat grał proste melodie na klawikordzie.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl