Nuty: Nuty

Dorota Grochowska: Audycje muzyczne - program nauczania

15 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


'Audycje muzyczne. Program nauczania' Doroty Grochowskiej to autorska metoda nauczania przedmiotu 'Audycje muzyczne'. Przedstawiony zeszyt należy taktować jako propozycję czy podpowiedź, zawarte wskazówki mają być pomocne w pracy w rozwiązywaniu problemów dydaktycznych czy doborze odpowiedniego repertuaru. Do realizacji tego programu służy zeszyt ćwiczeń dla uczniów 'Audycje muzyczne'.Zobacz przykładowe strony w galerii produktu. Pomogą one określić poziom trudności. Znajdziesz tam również inne dodatkowe informacje.Spis treści: Wstęp 1. Charakterystyka własnej koncepcji realizacji przedmiotu 2. Autorski program nauczania2.1. Wstęp2.2. Charakterystyka programu2.3. Cele przedmiotu 'audycje muzyczne'2.4. Wskazówki do realizacji2.5. Treści nauczania2.6. Przewidywane osiągnięcia uczniów po VI klasie2.7. Ocena osiągnięć uczniów Kryteria ocenPodsumowaniaPrzykładowe sprawdziany i krzyżówki muzyczne   Tytuł: Audycje muzyczne. Program nauczania.Autor: Dorota GrochowskaStopień trudności: dla nauczycieliInstrument: Notacja muzyczna: Wydawnictwo: PolihymniaFormat: 64 str., A5, miękka oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 8372702756 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Sibelius 7 Photo|Audio program do edycji nut + program PhotoScore Ultimate 7 + program AudioScore Ultimate 7
Sibelius 7 Photo|Audio EDU program do edycji nut + program PhotoScore Ultimate 7 + program AudioScore Ultimate 7, wersja edukacyjna dla nauczycieli i instytucji (szkoy, domy kultury)
PWM Druszkiewiczowa Krystyna - Podrcznik pocztkowego nauczania gry na fortepianie. Metoda beznutowa
Sibelius 7 Photo program do edycji nut + program PhotoScore Ultimate 7
Leo Brouwer

Leo Brouwer

Urodził się w Hawanie w 1939 roku w rodzinie od lat związanej z muzyką. Studia muzyczne rozpoczął w swoim ojczystym kraju, a następnie wyjechał do Stanów Zjednoczonych, by tam w Julliard School w Nowym Jorku oraz na Uniwersytecie Hartford doskonalić swoje umiejętności.

Jacques Offenbach

Jacques Offenbach

Francuski kompozytor, znany przede wszystkim z twórczości operetek przyszedł na świat w Kolonii w 1819 roku. Jego ojciec kantor i nauczyciel muzyki postanowił zadbać o muzyczne wykształcenie syna i...

La folle Journee - Festiwalowe szaleństwo

La folle Journee - Festiwalowe szaleństwo

Festiwale muzyczne przeżywają złoty okres. Jest ich z roku na rok coraz więcej i przyciągają zarówno tłumy melomanów, wiernych fanów podążających za swoimi idolami, jak i ludzi pragnących po prostu spędzić ciekawie parę dni z przyjaciółmi. Heineken Open’er dwa lata z rzędu zdobywał tytuł najlepszego

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl