Nuty: audycje muzyczne

Dorota Grochowska: Audycje muzyczne

28 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Zeszyt ćwiczeń do realizacji przedmiotu' Audycje muzyczne' w szkołach muzycznych I stopnia przedstawia metodę nauki słuchania muzyki, która ma na celu rozwijanie wrażliwości i wyobraźni muzycznej, kształcenie zdolności percepcyjnych i umiejętności świadomego odbierania zjawisk muzycznych, rozwijanie zdolności słuchowych oraz przekazanie uczniom zagadnień teoretycznych, w zakresie niezbędnym do kontynuowania nauki w szkole II stopnia. Przeznaczony jest dla klasy IV i V cyklu sześcioletniego. Spis treści:Wstęp1. Świat dźwięków2. Forma muzyczna utworu3. Instrumenty dęte drewniane4. Instrumenty dęte drewniane w balecie Dziadek do Orzechów5. Saksofony 6. Flety podłużne7. Muzyczne podstawy czyli elementy dzieła muzycznego7.1 Rytm7.2 Melodia7.3 Dynamikai inne Tytuł: Audycje muzyczneAutor: Dorota GrochowskaStopień trudności: dla uczniów PSM, pierwszy i drugi rok naukiWydawnictwo: PolihymniaFormat: 162 str, B5, miękka oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 9788372702661 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Altberg Emma - Czytanki muzyczne na fortepian, z. 1
PWM Altberg Emma - Czytanki muzyczne na fortepian, z. 2
Arturia 3 Preamps oprogramowanie muzyczne
PWM Garcia Janina - Muzyczne ABC przy fortepianie
Andrzej Białko

Andrzej Białko

Urodził się w 1959 r. w Krakowie, ukończył Państwowe Liceum Muzyczne w klasie fortepianu.

Jacques Offenbach

Jacques Offenbach

Francuski kompozytor, znany przede wszystkim z twórczości operetek przyszedł na świat w Kolonii w 1819 roku. Jego ojciec kantor i nauczyciel muzyki postanowił zadbać o muzyczne wykształcenie syna i...

Filharmonia Łódzka: Lustrzane odbicie. Odrodzenie

Filharmonia Łódzka: Lustrzane odbicie. Odrodzenie

Miłość do muzyki, radość z jej precyzyjnego emocjonalnego wykonywania, doskonałe rozumienie myśli kompozytorskich zawartych w dziełach u łódzkich filharmoników, Joanny Woś i prowadzącego muzyczne święto Bassema Akiki.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl