Nuty: piosenki dla dzieci

Dorota Gellner, Adam Skorupka: A ja rosnę (+ płyta CD) - piosenki dla dzieci - śpiewnik dla dzieci

35 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Śpiewnik zawiera 13 piosenek z tekstami Doroty Gellner i muzyką Adama Skorupki. Do nut i tekstów piosenek dołączona została płyta CD z pełnymi nagraniami piosenek oraz z ich wersjami instrumentalnymi. Spis utworów:1. A ja rosnę 2. Bosa osa3. Ach, ten bal4. Zły humorek5. Sianko na śniadanko6. Aniołki7. Nasza szkoła to nie smok8. Dziś katarynka nam gra9. Zimowe zabawy10. Choinko, choinko11. Sikorki12. A to jeż13. Noc przemyka jak muzyka   Tytuł: A ja rosnę - piosenki dla dzieciAutor: Dorota Gellner (teksty), Adam Skorupka (muzyka i aranżacja)Stopień trudności: dla dzieci Instrument: fortepian, gitara Notacja muzyczna: zapis nutowy, akordyWydawnictwo: Pani TwardowskaFormat: 34 str., 17x24 cm., miękka oprawa, w komplecie płyta CDJęzyk wydania: polskiISBN: 9788394654931 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Sienkiewicz Kuba - Piosenki na gos z fortepianem
PWM Turnau Grzegorz - Piosenki na gos i fortepian
AN Znane piosenki na Bum Bum Rurki
AN Piosenki i zabawy edukacyjne na Bum Bum Rurki
Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”, która została uznana przez krytyków muzycznych na całym świecie jednym z największych i najważniejszych hołdów muzycznych oddanych Piazzolli, będzie miała również premierę w Polsce!

ADAM KLOCEK

ADAM KLOCEK

Laureat „muzycznego Oscara” – Grammy Award 2014, określony przez Krzysztofa Pendereckiego jako „jeden z najbardziej obiecujących dyrygentów młodszej generacji”.

Zespół GIARDINO DI DELIZIE

Zespół GIARDINO DI DELIZIE

W marcu 2020 ukazała się druga płyta zespołu Gems of the Polish Baroque tym razem z polską barokową muzyką instrumentalną. Na płycie znajdują się utwory Szarzyńskiego, Förstera, Mielczewskiego, Jarzębskiego i Zieleńskiego.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl