Nuty: Nuty

Donna McElroy: The Ultimate Practice Guide for Vocalists Berklee Workshop (płyta DVD)

128 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Wspaniały przewodnik do nauki śpiewu, który pomoże Ci śpiewać z większą pasją i mocą. Napisany został przez Donnę McElroy - profesora Berklee, nominowanej do nagrody Grammy, zdobywczyni Dove Award  i wokalistki z wieloma platynowymi i złotymi płytami. Autorka pokazuje jak wykorzystywać całe ciało podczas śpiewu, jak korzystać z różnych grup mięśni, aby zwiększyć siłę wokalną i wytrzymałość. Podaje również wskazówki dotyczące stylu życia i proste ćwiczenia, które pomogą codziennie pielęgnować i chronić źródło twojej mocy wokalnej i śpiewać z większą wolnością, mocą i wytrzymałością.   Tytuł: The Ultimate Practice Guide for Vocalists Berkle WorkshopAutor: Donna McElroyStopień trudności: dla wszystkichInstrument: głosSeria: Barklee Press Wydawnictwo: Barklee PressFormat: DVD, Region 0, 51 minutJęzyk wydania: angielskiISBN: 9780876390351 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Santisi Ray - Berklee jazz piano (szkka + CD)
Shredneck The Ultimate Practice gryf do ćwiczeń i rozgrzewek, Gold Metal Flake
Shredneck The Ultimate Practice gryf do ćwiczeń i rozgrzewek, Seafoam Green
Shredneck The Ultimate Practice gryf do ćwiczeń i rozgrzewek, Seafoam Green - uszkodzony pokrowiec (brak zamka)
Martyna Pastuszka

Martyna Pastuszka

Wraz z europejskimi zespołami Martyna Pastuszka wzięła udział w wielu nagraniach dla radiowych i telewizyjnych, a wiele spośród nagranych płyt CD oraz DVD otrzymało wyróżnienia prasy muzycznej oraz zostało entuzjastycznie przyjęte przez międzynarodową krytykę muzyczną.

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”, która została uznana przez krytyków muzycznych na całym świecie jednym z największych i najważniejszych hołdów muzycznych oddanych Piazzolli, będzie miała również premierę w Polsce!

Trzech klasyków z Wiednia

Trzech klasyków z Wiednia

Ilu było klasyków? Co za pytanie! – trzech: Haydn, Mozart i Beethoven. Ale czy tylko oni naprawdę się liczą w europejskiej epoce klasycyzmu? Na to wygląda... przynajmniej do tego przekonuje nas kolejna płyta wydawnictwa Dux, opublikowana w serii „Mistrzowie epok i ich dzieła”.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl