Nuty: nuty na keyboard

Dla dzieci 1 - Zuzia lalka nieduża i inne niezapomniane przeboje - nuty na keyboard

26 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Kolekcja najpopularniejszych piosenek dziecięcych w prostym opracowaniu na keyboard. Opracowanie zawiera nuty, akordy wraz z diagramami akordów klawiszowych i gitarowych oraz teksty.Spis piosenek: A ja rosnę i rosnęA to jeż!DłonieDomowa piosenka (Każdy ma jakiegoś bzika)Gramy w koloryKaczka dziwaczkaKolorowe dzieciKundel bury (Pies na medal)Łapy, łapy, cztery łapyMam trzynaście latMoja fantazjaWszystkie dzieci nasze sąMydło lubi zabawęNa cztery i na sześćRopucha kłamczuchaTęcza cza-cza-czaWitajcie w naszej bajceZuzia - lalka nieduża Tytuł: Zuzia - lalka nieduża i inne niezapomniane przeboje cz. 1Autor: różniStopień trudności: dla początkującychInstrument: keyboard Notacja muzyczna: zapis nutowy, akordy, diagramy akordów klawiszowych i gitarowychWydawnictwo: Studio BisFormat: 48 str. A4, miękka oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 9788392882114 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN Wenclewski Jacek ″Przeboje muzyki klasycznej″ samouczek na gitar
Bontempi C-25 keyboard - instrument klawiszowy dla dzieci
J. Gsior - Przeboje wiata w atwym opracowaniu na fortepian - AMERYKA
Alpine Muffy Olive Green ochronniki suchu dla dzieci
Phonos ek Mechanes - odgłosy maszyn - videoreportaż

Phonos ek Mechanes - odgłosy maszyn - videoreportaż

Reportaż o zespole, który tworzy muzykę z wykorzystaniem tradycyjnych instrumentów poddając ich dźwięk silnej obróbce cyfrowej. Instrumenty służą jako wygodny interface do grania - ginie melodia, ale być może dzięki temu łatwiej jest dostrzec inne elementy?

ŚREDNIOWIECZE

ŚREDNIOWIECZE

Muzyka średniowieczna to jeden z najbardziej pasjonujących tematów kultury tej epoki. Jest ona w pewien sposób owiana tajemnicą, gdyż podczas gdy inne dzieła sztuki przetrwały setki lat, tak muzyka...

Elektryczne brzmienie

Elektryczne brzmienie

Gitara elektryczna, modna, smukła, piękna. Nieodzowny instrument każdego muzyka rockowego i metalowego. Obecnie istnieją dziesiątki modeli gitary elektrycznej. Jedne idealnie nadają się do mocnego brzmienia, podczas, kiedy inne sprawdzą się w nieco lżejszym repertuarze. Warto wiedzieć, że właściwie

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl