Nuty: nauka gry na flecie

Dirko Juchem: Modern Flute Concept - Flöten-Workshop (+ płyta CD) - szkoła gry na flecie poprzecznym

150 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Jazzu, rocka i muzyki pop nie można już sobie wyobrazić bez fletu poprzecznego: od wielkich i odnoszących sukcesy flecistów jazzowych z l at 60., takich jak Herbie Mann, po wejście fletu do muzyki rockowej Iana Andersona (Jethro Tull) w Lata 70. i dziś zapierający dech w piersiach sukces fletu jako instrumentu „beatboxowego”. Z publikacją „Modern Flute Concept” po raz pierwszy pojawia się metoda instrumentalna, która kompleksowo wprowadza zaawansowanego flecistę w muzykę popularną. Abyś mógł wprawić się we właściwy rytm podczas ćwiczeń, wszystkie utwory na załączonej płycie CD zostały nagrane jako playbacki przez profesjonalnych muzyków studyjnych. Nuty na flet poprzeczny dla średnio-zaawansowanych. Tytuł: Modern Flute Concept - Flöten-Workshop (+ płyta CD)Autor: Dirko JuchemStopień trudności: dla średnio zaawansowanychInstrument: flet poprzecznyNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: SchottFormat: 173 strony, A4, oprawa miękka, w komplecie płyta CDJęzyk wydania: niemieckiISBN: 9783795745226 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN DVD 12 Szkoła na Cajon
AN DVD 10 Szkoła na Cajon
Pneumo Pro + DVD, przyrzd do cwicze zadcia na flecie poprzecznym
Pneumo Pro przyrzd do cwicze zadcia na flecie poprzecznym
Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”, która została uznana przez krytyków muzycznych na całym świecie jednym z największych i najważniejszych hołdów muzycznych oddanych Piazzolli, będzie miała również premierę w Polsce!

Spotkanie z muzyką filmową w kawiarni „Papuga”

Spotkanie z muzyką filmową w kawiarni „Papuga”

Kawiarnia „Papuga” w Bielsku-Białej przez wiele lat sąsiadowała z bielską szkołą muzyczną stając się częstym miejscem spotkań zarówno uczniów jak i nauczycieli POSM. Chociaż kilka lat temu POSM został przeniesiony do nowego budynku nieco dalej od „Papugi” artyści postanowili ponownie pojawić się w k

Zespół GIARDINO DI DELIZIE

Zespół GIARDINO DI DELIZIE

W marcu 2020 ukazała się druga płyta zespołu Gems of the Polish Baroque tym razem z polską barokową muzyką instrumentalną. Na płycie znajdują się utwory Szarzyńskiego, Förstera, Mielczewskiego, Jarzębskiego i Zieleńskiego.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl