Nuty: nuty na wiolonczelę


Diana Małgorzata Sienkiewicz: W rytmie walca na wiolonczelę z fortepianem

17 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Prezentowana pozycja zawiera kolekcję 8 walców na wiolonczelę z fortepianem Diany Małgorzaty Sienkiewicz, w opracowaniu partii wiolonczeli M. Józków.Spis utworów: 1. Jesienny walczyk;2. Karnawałowy walczyk;3. Wakacyjny walczyk;4. Walc a – moll;5. Walc c – moll;6. Walc d – moll;7. Walc g – moll;8. Walczyk a - moll   Tytuł: W rytmie walca na wiolonczelę z fortepianemAutor: Diana Małgorzata Sienkiewicz Stopień trudności: dla średnio-zaawansowanychInstrument: fortepian, wiolonczela Notacja muzyczna: zapis nutowy,Wydawnictwo: ContraFormat: A4, miękka oprawa,Język wydania: polskiISBN: 8372156069 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Sienkiewicz Kuba - Piosenki na gos z fortepianem
PWM Twardowski Romuald - piewajce wiolonczele. atwe utwory na dwie wiolonczele
PWM Krall Diana - The collection (utwory na fortepian, wokal i gitar)
Admira Diana gitara klasyczna
Jego Wysokość Steinway

Jego Wysokość Steinway

Grał na nim Rachmaninoff, Gershwin, Rubenstein i Horovitz. Zabrał go na swoje tournee po Stanach Paderewski. Dziś deklarują mu wierność Billy Joel, Lang Lang i Diana Krall. Steinway – bo to o nim mowa – jest nie tylko instrumentem, ale jakością samą w sobie...

Małgorzata Kołcz

Małgorzata Kołcz

Studiowała grę na kontrabasie w Akademii Muzycznej w Gdańsku oraz filologię klasyczną na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu. Jako kontrabasistka współpracuje z zespołami kameralnymi i orkiestrami, takimi jak: Warsaw Camerata, Europejska Orkiestra Festiwalowa „Probaltica”...

Kwintet Warsaw Camerata

Kwintet Warsaw Camerata

Zespół tworzą liderzy sekcji orkiestry Warsaw Camerata: Adam Zarzycki – I skrzypce, Monika Kos-Nowicka – II skrzypce, Michał Styczyński – altówka, Jerzy Wołochowicz – wiolonczela i Małgorzata Kołcz – kontrabas.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl