Nuty: nuty na fortepian

Diana Małgorzata Sienkiewicz: Spotkanie - nuty na fortepian

17 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Publikacja "Spotkanie"  zawiera 19 utworów w łatwym opracowniu na fortepian autorstwa Diany Małgorzaty Sienkiewicz.Spis utworów: 1. Rondo;2. Spotkanie;3. Walczyk Babuni;4. Aria z mordentem;5. Dwie wariacje;6. Huśtawka;7. Mały walczyk;8. Krasnoludki;9. Piłka;10. Radosna zabawa;11. Świetliki;12. Taniec;13. U Babuni;14. Wiosenny walczyk;15. Marsz krasnali;16. Spadające liście;17. Wróżka;18. Piosenka krasnalka;19. Żart   Tytuł: Spotkanie Autor: D.M. SienkiewiczStopień trudności: dla początkującychInstrument: fortepian, Notacja muzyczna: zapis nutowy, Wydawnictwo:  ContraFormat: A4, miękka oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 8372156573 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Krall Diana - The collection (utwory na fortepian, wokal i gitar)
PWM Sienkiewicz Kuba - Piosenki na gos z fortepianem
PWM Rni - Frozen (utwory na fortepian, wokal i gitar)
PWM Rni - Keep Calm and Play On na fortepian
fortepian

fortepian

Fortepian to instrument strunowy klawiszowy, który powstał w skutek zastosowania przez B.Cristofori w dawnym klawikordzie mechanizmu młoteczkowego. Pierwotna nazwa instrumentu w języku niemieckim to Hammerklavier.

Jego Wysokość Steinway

Jego Wysokość Steinway

Grał na nim Rachmaninoff, Gershwin, Rubenstein i Horovitz. Zabrał go na swoje tournee po Stanach Paderewski. Dziś deklarują mu wierność Billy Joel, Lang Lang i Diana Krall. Steinway – bo to o nim mowa – jest nie tylko instrumentem, ale jakością samą w sobie...

Małgorzata Kołcz

Małgorzata Kołcz

Studiowała grę na kontrabasie w Akademii Muzycznej w Gdańsku oraz filologię klasyczną na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu. Jako kontrabasistka współpracuje z zespołami kameralnymi i orkiestrami, takimi jak: Warsaw Camerata, Europejska Orkiestra Festiwalowa „Probaltica”...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl