Nuty: Nuty

Diana Krall: The Girl In The Other Room - nuty na fortepian, melodia i akordy gitarowe

123 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Wspaniała kolekcja utworów Diany Krall z albumu 'The Girl In The Other Room', łamiącego dotychczasowe standardy jazzowe i zawierającego covery utworów takich artystów, jak Mose Allison, Tom Waits czy Joni Mitchell oraz utwory stworzone przy współpracy z mężem Elvisem Costello.Wszystkie utwory w opracowaniu na nutowym na fortepian, z linią melodyczną i tekstem dla wokalistów oraz z akordami z diagramami dla gitarzystów.Spis utworów: Abandoned Masquerade         Almost Blue     Black Crow         Departure Bay     I'll Never Be The Same         I'm Coming Through     I'm Pulling Through         I've Changed My Address     Love Me Like A Man         Narrow Daylight     Stop This World          Temptation     The Girl In The Other Room   Tytuł: Diana Krall: The Girl In The Other RoomAutor: Diana KrallStopień trudności: dla średnio-zaawansowanych, zaawansowanychInstrument: fortepian, gitaraNotacja muzyczna: zapis nutowy, linia melodyczna, akordy z diagramamiWydawnictwo: Wise PublicationsFormat: 112 str., A4, miękka oprawaJęzyk wydania: angielskiISBN: 9780711931374    zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Krall Diana - The collection (utwory na fortepian, wokal i gitar)
PWM Rni - Frozen (utwory na fortepian, wokal i gitar)
PWM Twardowski Romuald - May wirtuoz. atwe utwory na fortepian
PWM Gershwin George - Gold, utwory jazzowe na fortepian + CD
Jego Wysokość Steinway

Jego Wysokość Steinway

Grał na nim Rachmaninoff, Gershwin, Rubenstein i Horovitz. Zabrał go na swoje tournee po Stanach Paderewski. Dziś deklarują mu wierność Billy Joel, Lang Lang i Diana Krall. Steinway – bo to o nim mowa – jest nie tylko instrumentem, ale jakością samą w sobie...

Phonos ek Mechanes - odgłosy maszyn - videoreportaż

Phonos ek Mechanes - odgłosy maszyn - videoreportaż

Reportaż o zespole, który tworzy muzykę z wykorzystaniem tradycyjnych instrumentów poddając ich dźwięk silnej obróbce cyfrowej. Instrumenty służą jako wygodny interface do grania - ginie melodia, ale być może dzięki temu łatwiej jest dostrzec inne elementy?

fortepian

fortepian

Fortepian to instrument strunowy klawiszowy, który powstał w skutek zastosowania przez B.Cristofori w dawnym klawikordzie mechanizmu młoteczkowego. Pierwotna nazwa instrumentu w języku niemieckim to Hammerklavier.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl