Nuty: Nuty

Desperado! Autobiografia - Tomasz Stańko

58 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Tomasz Stańko - najsławniejszy i najbardziej ceniony na świecie polski muzyk jazzowy prowadzi nas drogą swojego życia i pokazuje co zawiodło go na sam szczyt, a co wprost na dno. Wraz ze Stańką poznajemy podziemny świat ćpunów, dilerów i szaleństwa oraz to, jak powrócić do rzeczywistości po latach w nim spędzonych. Muzyk opowiada o początkach polskiego jazzu, legendarnych koncertach i sesjach nagraniowych, o wspaniałych muzykach, z którymi miał okazję współpracować. Dopełnieniem opowieści o muzyce i życiu są barwne reprodukcje niezwykle oryginalnych szkiców kompozycji i liczne, często niepublikowane wcześniej, fotografie. Tytuł: Desperado. Tomasz Stańko AutobiografiaAutor: Tomasz Stańko, Rafał KsiężykStopień trudności: Instrument: Notacja muzyczna: Wydawnictwo: Wydawnictwo LiterackieFormat: 544 str., twarda oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 9788308044681 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN Drodowski Mirosaw ″atwe utwory na gitar nie tylko dla dzieci″ cz2 ksika
Weltmeister Special 87/120/IV/11/5 Musette akordeon guzikowy (woskie stroiki)
Weltmeister Topas 37/96/IV/11/5 akordeon, czarny (woskie stroiki)
Weltmeister Perle 26/48/II/3 akordeon (mae klawisze), czerwony
Tomasz Żółtko

Tomasz Żółtko

Tomasz Żółtko tworzy muzykę od roku 1994. W tym czasie koncertował, wydał 13 albumów muzycznych i 5 zbiorów wierszy. Tomasz jest lirycznym poetą, nawołującym do wrażliwości, rozmyślania nad otaczającą rzeczywistością. Ballada Żółtka „Kochaj mnie i dotykaj”, zapewniła mu niezwykłą popularność, utrzym

EU TE AMO  Tomasz Spaliński& Rafał Jarczewski

EU TE AMO Tomasz Spaliński& Rafał Jarczewski

Bossy bywają spokojne, w średnim tempie i szybkie - ale zawsze nostalgiczne, uczuciowe, rozleniwione. jakieś takie 'od niechcenia' imo,ze przeważnie mówią nam o miłości.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl