Nuty: nuty na pianino filmowa

Descendants 3 - piosenki z filmu Następcy 3 - David Lawrence - linia melodyczna, nuty na fortepian, akordy gitarowe i słowa

121 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Mroczna siła zagraża mieszkańcom Auradon, a Mal i VK muszą stoczyć prawdziwie epicką bitwę, w walce o dalsze losy miasta! Publikacja mieści w sobie piosenki z ostatniej części trylogii Disneya 2019. Znajdziesz tu osiem piosenek w łatwych opracowaniach na fortepian, gitarę i głos. Spis utworów: Break This Down (from DESCENDANTS 3) Dig A Little Deeper (from THE PRINCESS AND THE FROG) Do What You Gotta Do (from DESCENDANTS 3) Good To Be Bad (from DESCENDANTS 3) My Once Upon A Time (from DESCENDANTS 3) Night Falls (from DESCENDANTS 3) One Kiss (from DESCENDANTS 3) Queen Of Mean (from DESCENDANTS 3)   Tytuł: Descendants 3 - piosenki z filmu Następcy 3 Autor: David Lawrence Stopień trudności: dla średnio zaawansowanych Instrument: fortepian, gitara, głos Notacja muzyczna: zapis nutowy, symbole akordów, diagramy akordów gitarowych, tekst Wydawnictwo: Hal Leonard Format: 72 stron, A4, oprawa miękka Język wydania: angielski ISBN: 9781540067661 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Turnau Grzegorz - Piosenki na gos i fortepian
PWM Biskupska Magorzata, Bruce David - Ja i pianino cz. 1a
PWM Rni - Frozen (utwory na fortepian, wokal i gitar)
PWM Biskupska Magorzata, Bruce David - atwe koldy na fortepian cz. I
fortepian

fortepian

Fortepian to instrument strunowy klawiszowy, który powstał w skutek zastosowania przez B.Cristofori w dawnym klawikordzie mechanizmu młoteczkowego. Pierwotna nazwa instrumentu w języku niemieckim to Hammerklavier.

Leonard Bernstein

Leonard Bernstein

Wspaniały kompozytor, poeta, pianista oraz pierwszy dyrygent orkiestry pochodzącej ze Stanów Zjednoczonych, który zyskał światową sławę. Urodził się w 1918 roku w Lawrence w stanie Massachusetts, studiował na Harvardzie i w Curtis Institute of Music w Filadelfii...

Na dobry początek: 10 tysięcy biletów i wejściówek, 41 seansów oraz mistrzowie filmu, teatru, kuchni i muzyki.

Na dobry początek: 10 tysięcy biletów i wejściówek, 41 seansów oraz mistrzowie filmu, teatru, kuchni i muzyki.

Drugi dzień Festiwalu TRANSATLANTYK 2012 to przede wszystkim początek wielkiej filmowej uczty.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl