Nuty: Nuty

Deep Purple. Smoke on the water. Opowieść o dobrych nieznajomych - Dave Thompson

40 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Autor bestsellerowych biografii muzycznych, Dave Thompson tym razem objął rolę przewodnika i opowiada nam o światowej sławy zespole rockowym - Deep Purple.Przygoda Deep Purple rozpoczęła się 45 lat temu, nagrali 19 albumów studyjnych i sprzedali ponad 100 milionów płyt, przez zespół "przewinęło" się 14 muzyków. Do dziś pozostają prawdziwym gigantem rocka.Książka ta przez całościowe spojrzenie na karierę zespołu pozwala uchwycić żywy obraz sceny muzycznej otaczającej i kształtującej zespół. To także porywająca historia o tym, jak muzyka Deep Purple na zawsze odmieniła oblicze rocka.W podróży przez burzliwe losy zespołu towarzyszyć nam będą sami artyści, ich przyjaciele oraz fani. Tytuł: Deep Purple. Smoke on the water. Opowieść o dobrych nieznajomych Autor: Dave ThompsonStopień trudności: Instrument: Notacja muzyczna: Wydawnictwo: Sine Qua NonFormat: 448 str., miękka oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 9788379240005 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Deep Purple - The best of - tabulatury gitarowe
LD Systems DAVE 8 Roadie zestaw nagonieniowy 150W + 2x100W
LD Systems DAVE 15 G3 SET zestaw akcesoriw do DAVE 15 G3
LD Systems DAVE 18 G3 SET zestaw akcesoriw do DAVE 18 G3
Opera Wrocławska: „Halka”. PREMIERA | 14.12.2018

Opera Wrocławska: „Halka”. PREMIERA | 14.12.2018

W bardzo estetycznej i niezwykle symbolicznej scenografii rozpoczęła się opowieść o wewnętrznych rozdarciach, świadomych wyborach, napływających z niezwykłą siłą uczuciach i próbą pokonywania ich w sobie, z niemożnością spojrzenia skrzywdzonej kobiecie w oczy włącznie.

Opera Wrocławska: Piękno w świątecznym geście „Dziadek do orzechów. Opowieść wigilijna” Piotra Czajkowskiego |  20.12.19

Opera Wrocławska: Piękno w świątecznym geście „Dziadek do orzechów. Opowieść wigilijna” Piotra Czajkowskiego | 20.12.19

Uliczny gwar świątecznych przygotowań doskonale ubranych mieszkańców miasteczka, w którym rozgrywa się akcja „Dziadka do orzechów. Opowieści Wigilijnej” Piotra Czajkowskiego zachwyca od pierwszych dźwięków dobiegających z orkiestronu.

Opowieść o początkach jazzu w Polsce – Wojciech Karolak w cyklu „Muzyka wolności”

Opowieść o początkach jazzu w Polsce – Wojciech Karolak w cyklu „Muzyka wolności”

Przedstawiamy kolejny odcinek cyklu „Muzyka wolności. W 100. rocznicę urodzin Leopolda Tyrmanda”. Przez osiem tygodni prezentujemy rozmowy z muzykami, którzy debiutowali w latach 50. ubiegłego stulecia. Bohaterem szóstego odcinka jest Wojciech Karolak – znakomity pianista, wirtuoz organów Hammonda,

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl