Nuty: Nuty

Deep Purple - biografia - Tomasz Szmajter, Roland Bury

60 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Wydawnictwo In Rock oddaje w Wasze ręce IV wydanie polskiej biografii zespołu - wnikliwy i rzetelny opis dziejów legendarnego zespołu. Tym razem książka ukazuje się w zupełnie nowej szacie graficznej, z niezliczoną ilością nowych, często unikatowych, zdjęć, z uaktualnioną, z roku na rok coraz bardziej imponującą, dyskografią i listą koncertów.Dowiecie się z niej jak wyglądały szczegóły odejścia Ritchiego Blackmore’a z zespołu, jak nazywał się i skąd pochodził podpalacz kasyna w Montreux czy jak naprawdę wyglądał słynny „spaghetti incident” z udziałem Gillana i Blackmore’a i wiele więcej.   Tytuł: Deep Purple - biografiaAutor: Tomasz Szmajter, Roland BuryStopień trudności: Instrument: Notacja muzyczna: Wydawnictwo: In RockFormat: 600 str.,170x245mm, twarda oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 9788360157831 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Deep Purple - The best of - tabulatury gitarowe
Roland FR 3 x Black akordeon cyfrowy
Roland RG 1F fortepian cyfrowy
Roland Cloud ZENOLOGY Pro syntezator programowy (program komputerowy)
Tomasz Żółtko

Tomasz Żółtko

Tomasz Żółtko tworzy muzykę od roku 1994. W tym czasie koncertował, wydał 13 albumów muzycznych i 5 zbiorów wierszy. Tomasz jest lirycznym poetą, nawołującym do wrażliwości, rozmyślania nad otaczającą rzeczywistością. Ballada Żółtka „Kochaj mnie i dotykaj”, zapewniła mu niezwykłą popularność, utrzym

EU TE AMO  Tomasz Spaliński& Rafał Jarczewski

EU TE AMO Tomasz Spaliński& Rafał Jarczewski

Bossy bywają spokojne, w średnim tempie i szybkie - ale zawsze nostalgiczne, uczuciowe, rozleniwione. jakieś takie 'od niechcenia' imo,ze przeważnie mówią nam o miłości.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl