Nuty: fortepian na cztery ręce

Dawne tańce na cztery ręce na fortepian - Irena Warmińska

30 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Kolekcja 12 utworów - dawnych tańców w opracowaniu Ireny Warmińskiej na fortepian, na 4 ręce, dla średnio-zaawansowanych wykonawców.Spis utworów: 1. Polonez C-dur;2. Boccherini L. - Menuet;3. Corelli A. - Gawot;4. Bach J.S. - Menuet;5. Gossec F.J. - Gawot;6. Corelli A. - Sarabanda;7. Mozart W.A. - Kontredans;8. Couperin F. - Menuet;9. Corelli A. - Sarabanda;10. Corelli A. - Menuet;11. Haendel G.F. - Gawot;12. Polonez D-dur   Tytuł: Dawne tańce na cztery ręce na fortepian Autor: Irena Warmińska Instrument: fortepianStopień trudności: dla średnio-zaawansowanych Notacja muzyczna: zapis nutowy Wydawnictwo: ContraFormat: A4, miękka oprawa Język wydania: polskiISBN: 8372157650 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Schubert Franz - Tańce na akordeon
PWM Biskupska Magorzata - atwe koldy na fortepian na cztery rce
PWM Rni - Keep Calm and Play On na fortepian
MStar pokrowiec na fortepian Yamaha GC1
Suita

Suita

Jedną z najważniejszych form powstałych w epoce baroku jest suita. Jest to seria tańców, które wraz z Bachem i Heandlem zostały uporządkowane w następujące cztery główne tańce...

fortepian

fortepian

Fortepian to instrument strunowy klawiszowy, który powstał w skutek zastosowania przez B.Cristofori w dawnym klawikordzie mechanizmu młoteczkowego. Pierwotna nazwa instrumentu w języku niemieckim to Hammerklavier.

Nikołaj Rimski-Korsakow

Nikołaj Rimski-Korsakow

Wybitna postać muzyki rosyjskiej, członek słynnej Potężnej Gromadki, który zarówno jak jej pozostali członkowie starał się tworzyć utwory o charakterze typowo rosyjskim, w których pojawiała się poezja ludowa, dawne opowieści, fantastyczne legendy, słowiańskie rytuały oraz romantyzm Wschodu.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl